Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha a kasszás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a kasszás csaj elég egyértelmű jeleket ad akár mikor látom?

Figyelt kérdés

Kerdezgeti hogy vagyok, nagyon sokat mosolyog, és megkérdezi finom e(az étel amit éppen összeszerkeztettem magamnak),


tehát magyarul egyértelmű legalább 80%ot adok neki hogy benne lenne, de mégis nehez


Most már tudom milyen suliba tanul, de azt nem volt merszem megkerdezni hogy lenne e kedve mászkálni valamerre?



Ha előtte nap szexelek egyet az segítene?


Ez hogyan mertékû vagányság hogyan fog megteremni?


2018. nov. 14. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"legalább 80%ot adok neki hogy benne lenne," Miben?

"Ha előtte nap szexelek egyet az segítene?" Miben?

"Ez hogyan mertékû vagányság hogyan fog megteremni?" Ennek mi az értelme?

2018. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek rohadtul nem egyèrtelmű jelek-ez kedvessèg.Nekem is munkaköri kötelessègem úgymond az emberi hangnem,mègsem feküdnèk le mindenkivel,akire rámosolygok...

Hívd el randizni,ès kiderül minden!

2018. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor biztos leszbikus a szomszéd kajáldás csaj, mert ugyanezeket csinálja velem is :) Ja, mégsem. Férje van.
2018. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

JAJ istenem, meg mennyi ferfi fogja azt gondolni, hogy a kasszas/elado/baros/pincerno/stewardess odaig van ertuk???????


Ezekben a foglalkozasokban ALAP, hogy kedvesnek kell lenni a vevovel, es altalaban annyira unalmas, hogy barkivel elbeszelget az ember barmirol!!

Raadasul ilyen helyeken altalaban az alapjaraton beszedesebb lanyok dolgoznak.

2018. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha mégis erőt veszem magamon és igent mond kapok csokit?
2018. nov. 14. 21:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Kapsz :)
2018. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Király jövő héten ajánlatot teszek 😊
2018. nov. 14. 22:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem a kasszás Erzsi az, akkor hívd el egy kávéra!

Bár valószínű, hogy csak a munkakörből adódó kedvességről van szó, de legalább tisztában leszel a helyzettel.

2018. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Leszarom jobban idegesít ha nem kérdezem meg 😊
2018. nov. 15. 18:28
 10/12 A kérdező kommentje:
van barátja🤣
2018. dec. 4. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!