Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha a kasszás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a kasszás csaj elég egyértelmű jeleket ad akár mikor látom?

Figyelt kérdés

Kerdezgeti hogy vagyok, nagyon sokat mosolyog, és megkérdezi finom e(az étel amit éppen összeszerkeztettem magamnak),


tehát magyarul egyértelmű legalább 80%ot adok neki hogy benne lenne, de mégis nehez


Most már tudom milyen suliba tanul, de azt nem volt merszem megkerdezni hogy lenne e kedve mászkálni valamerre?



Ha előtte nap szexelek egyet az segítene?


Ez hogyan mertékû vagányság hogyan fog megteremni?


2018. nov. 14. 19:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor hogy is volt azokkal az egyertelmu jelekkel? HAHAHAHAHAHAHAHA
2018. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

jo hogy nem ismerjuk egymast, kulonben most egnek a szegyenben


lol


De legalabb megjegyezte, hogy tetszik neki hogy ilyen bator vagyok, nem ereztem kulonosebben cikinek 😎

2018. dec. 4. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!