Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik felnőtt nőként férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik felnőtt nőként férfiaknál kezdeményeztek bármit, azoknak lett-e kapcsolat belőle? Ha igen, mennyi ideig voltatok együtt?

Figyelt kérdés
2018. nov. 15. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem 10-es ez attól függ, hogy milyen típusú vagy te és milyen típusú férfiakkal ismerkedsz. Én nagyszájú, hangoskodós, "vagányabb" csaj vagyok, akinek soha nem volt problémája- még a szégyenlős tinikorában sem- nyomulni a pasiknál, és bár nyilván csomóan vannak, akik nem értékelik ha a nő kezdeményez, értelemszerűen ők elkerültek, én meg azért ostoba sosem voltam, csak azoknál kezdeményeztem, akik részéről egy alap minimális szimpátiát érzékeltem. És így nekem elég sok kapcsolatom alakult ki abból, hogy nem csak a csókot, de a konkrét ismerkedést is én kezdtem. Fél évestől a jelenleg is tartó több éves házasságomig elég nagy skálán mozgott az időtartam, semmiben sem befolyásolta a kapcsolat alakulását, hogy ki kezdeményezett kinél.
2018. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%
Persze nem hinnem, hogy ez valamiben is befolyasolna egy kapcsolatot ez inkabb attol fugg ki hogy all hozza. Attol fuggetlenul, hogy en nem kezdemenyeztem (ezalatt ertem elso csok, randira hivas stbstb.) nekem is eddig 2 evnel rovidebb kapcsolataim nem voltak, jelenleg is 3 eve vagyok a parommal. En csak ezzel annyit akartam mondani, hogy en eddig ha ez szoba jott ferfiakkal legyen az egy barat, vagy mar kapcsolat mindig csak azt hallottam, hogy nem birjak ha egy no kezdemenyez, de ez inkabb az elso lepesekre volt igaz.
2018. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 mikeXxX ***** válasza:

Elég érdekesn látja itt pár ember a világot !

Volt párom keményen szemezett velem én pedig leszólítottam 4 év lett belőle .

39f

2018. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Neten ráírtam, levelezgettünk. Külföldön dolgozott, havi 1-2x járt haza. Az egyik ilyennél találkoztunk. Felmentünk hozzá. Ott voltam 2 éjszakát, semmi nem volt, utolsó reggel átöleltem, ő megcsókolt, 1 év távkapcsolat lett belőle, sajnos nem volt fenntartható.
2018. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!