Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van aki úgy érzi 30 fölött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki úgy érzi 30 fölött (akár férfi, akár nő), hogy feladja a társkeresést? Ha igen, mi az oka?

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 00:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem adom fel, viszont a konkrét keresést abbahagyom.


34F

2018. nov. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Az az oka, hogy rajottem, hogy a romantikus filmekben talalt szerelem nem letezik. Az csak egy alomvilag noknek. Ahogy az akciofilmek a ferfiaknak. A ferfiak sose fognak ugy gondolkozni, erezni, szeretni, hosszu ideig kotodni, huseggel kitartani egy no mellett, ahogy en megalmodtam gyerekkent a tokeletes harmoniat egy-egy ilyen film utan. A pasik lehozzak a csillagokat az egrol, odateszik magukat, megkapnak, egy ideig orulnek neki, aztan betunyulnak, es tojnak bele az egeszbe. Utana elkezdenek kinlodni, panaszkodni, hogy nincs szabadsaguk, elmaszkalnak a haverokkal, mert ne legyel mar hisztis pcsa, hisz abban semmi rossz nincs, aztan egyik nap kiderul, hogy a haverok lecserelodtek egy formas kis hosszucombura. A lelki kotodes, a tars, a belso ertekek mind olyan szavak csak, amikkel a nok altatjak magukat egesz eletukben. A valosag pedig ez: Korod? Sulyod? Mellboseged? Tudsz fozni? Aztan ha megvolt, es megunjak, johet a kovetkezo: Korod? Sulyod? Mellboseged? A neved nem is fontos cica, mert ugyis csak ideiglenes allomas vagy...
2018. nov. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
vicces vagy utolsó mert ez a nőkkel baj.Én legalábbis csuppa általad felsorolt nővel találkoztam pont ezért hagytam a fenébe az egészet.Szeretett törődés stb az totál smafu...Tégy meg mindent azt ha már totál ki égtél cserélve leszel egy újra jobbra.Nem véletlen ,hogy olyan nőt mint amilyennek le irod magad már lassan filmekben sem mutatnak.Persze ettől még nem állítom h valótlant mondasz magadról mert lehetsz te az unikornis...a ritka kivétel...de valszeg akkor holnapra a monitorod is fel dagad a sok privitől :P
2018. nov. 16. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Hát pedig én pont azért hagytam el a barátnőim, mert képtelenek voltak hosszútávon egy érzelmi kapcsolatra... Eléggé nehezen tudták kifejezni az érzelmeiket, én pedig érzelmes férfi vagyok akinek ez alapvető fontosságú egy párkapcsolatban.
2018. nov. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Mostanában adtam fel. Nem érdemelnek meg a pasik. És igen, meguntam a hülye kérdéseiket. Mellbőséged, tudsz főzni..stb.
2018. nov. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kíváncsi leszek a válaszok többségére bár egy kicsit már most kezd úgy tűnni h ez a párkapcsolatosdi olyan h azok csinálják akiknek nem kéne nem való ezzel elvéve a kedvét az olyanoknak akiket meg amúgy érdekelne és szívesen tenné.

Mert ahogy elnézem férfiaknak és nőknek is akik azt mondták elég volt ,kb ugyan azok voltak az okaik.

2018. nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

3: Hát én mesélhetnék... Én pont az a "fajta" vagyok, aki a másik lelkébe szeret bele (persze a vonzódás kell) és atomlelkes, nagyon szeretni tudó típus vagyok.. Sajnos előző barátnőm ebből túl sokat kapott, mert zárkózott, gátlásos személyiség és néha eltúloztam a dolgokat. De tanultam megint, pedig már nem vagyok fiatal. ☺️


Kérdésre válaszom:

Olyan értelemben adtam fel, hogy nem görcsölök rá a társkeresésre. Fent vagyok pár site-on, néha ránézek, ha van kapás, akkor kommunikálok. :)


40F

2018. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Nehéz érzelmes, normális nőt találni.
2018. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 mikeXxX ***** válasza:
66%

Ennyi nyafogást 😕!

Pontosan ezt vettem észre az életben senki sem az új jót keresi csak nyomja a sok sérelmét ! 30 + évesen fel kéne nőni már emberek ! 39f

2018. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem feladni. Mert aki nekem tetszik, annak én nem kellek, akinek meg én tetszek, az nekem nem kell. Ne 2-3 esetre gondoljatok, hanem 20-30 próbálkozásra. Biztos nekem is meg van a párom, de lehet, hogy Ausztráliában, vagy Tadzsikisztánban, így soha nem fogok találkozni vele.
2018. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!