Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos de visszafogott lányok kevésbé kelendőek?

Figyelt kérdés
Sok pasi azzal jön, hogy ha a nő várna még pár randit a szexszel, az már "játszmázás", és neki "nincs ideje ilyesmire". De egy intro lány tényleg nehezebben nyílik meg, miért nehéz ezt tolerálni?
2018. nov. 17. 20:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, te férfi vagy vagy nő? Úgy teszed fel a kérdést mintha kívülálló lennél.
2018. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%

Ha még nem kíván annyira, rendben van. Ha kíván, de beszari, előítéletes, kombinál és azért nem, az felejtős. Lehet pszichológusost is természetesen játszani, de a pszichológusnak van órabére.

32/f

2018. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Valakit pont ez vonz én 6 hónapot vártam egy lányra :) sokkal jobb volt mint 1,2 hét után szexelni v kivel.
2018. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Tehát aki nem k.r veled rögtön, annak már pszichológus kéne. Hűha
2018. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%

Nem, aki akar velem k*rni, de "mi van, ha csak arra kellek", "mit szól az anyám", "mi van, ha nem tetszik neki a kislábujjam", "csak x-edik randin, mert az előző ötvennel x-1. alkalommal k*rtam és rossz vége lett". Ezekhez kell pszichológus. Ahhoz, ha még nem kíván annyira, mert még nem ismer annyira, ami alapján kívánhatna, az rendben van, de pont ezzel kezdtem okostojás.

32/f

2018. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%

Ja, de fejlesztőpedagógusost is játszhatunk négyes, azt olcsóbban megszámítom.

32/f

2018. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
De nagyra vagy magaddal. Kösz, nem kell. Akit meg hamar megkapsz, a háta mögött leribized, gondolom. Akit nem, az meg biztos csak szórakozik. Szerintem veled vannak gondok.
2018. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,


Nincs ezzel semmi gond, ez nem játszmázás. Én férfiként sokkal többre értékelek egy olyan nőt aki nem adja könnyen magát és aki képes nemet mondani nekem, ha már az ágyamban fekszik.


22/F

2018. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%

Miért? Beszóltál, én vissza szóltam.

32/f

2018. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem szóltam be. Vagy neked egy megállapítás beszolas? Érdekes.
2018. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!