Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkozás előtt közvetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozás előtt közvetlenül letiltott a lány, miért csinálhatta?

Figyelt kérdés

A megismerkedésünk egésszen modern, like-oltam a képét, erre rámírt hogy köszöni, és beszélgetni kezdtünk. Van közös hobbink (salsa) és ma találkoztunk volna. Nemrég akartam volna megkérdezni hogy tényleg jön e, de már nem tudok írni... Pedig azt irta, hogy kedveli azt a helyet ahol lesz, ki is nézte magának régebben. És most ez lett. Akárhogy forgatom, olvasom vissza az üzeneteinket, semmi előjelet nem látok, és én sem csináltam semmi parányi rosszat...

tudom a nők kiszámíthatatlanok, és sokan legyinteni fogtok, hogy ez teljesen megszokott reakció - de azért ilyen szélsőséges rdolgoknak oka van...


2018. nov. 17. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerre több pasival is kavar ez a legvalószínűbb.
2018. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
+ ha most összefutnánk (ez nyilvános hely) akkor mit mondjak neki? Amúgy 30+ kategória...
2018. nov. 17. 22:10
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha szerinted is oka van, és nem szimplán hibbant a csaj, akkor nyilván érzed, hogy te is ludas vagy. Én olyanokat tiltok szó nélkül, akik nagyon megsértenek. A férfiak többsége sokszor észre se veszi, hogy milyen paraszt megnyilvanulasai vannak. Azt viszont rögtön, amikor őket sértegetik, mert az milyen már.
2018. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

#3: A nők jelentős része ugyanúgy képtelen a kommunikációra, némelyikük pedig a bolhából is elefántot csinál, és mindenen elkezd hisztizni, és mondjuk vérig sértődik egy olyan megjegyzésen, amit a másik fél viccnek szánt, és esélyt sem ad a másiknak arra, hogy esetleg jóvátehesse azt, ha akaratán kívül megbántotta őt. Tudom, hogy sokkal egyszerűbb letiltogatni, eltűnni, durcizni, mint megbeszélni a dolgokat, de durva, hogy néha egyesek mit engednek meg maguknak.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: lehet, hogy akaratodon kívül tényleg megbántottad a csajt valamivel, de ha úgy érzed, hogy nem tettél vagy mondtál semmi rosszat, akkor nem feltétlenül benned van a hiba. Ha nem követtél el semmi égbekiáltót, akkor a csajjal van valami difi, mondjuk ebben az esetben is lehetne egy felnőtt emberben annyi értelmi és érzelmi intelligencia, hogy a sérelmet megpróbálom normális hangnemben megbeszélni. Ha neki nem sikerült ember módjára viselkednie, akkor nem kell sajnálnod az illetőt. Vannak még normális nők is, igaz, hogy sajnos elég kevesen.

2018. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
A neked tetsző nővel szemben biztos nem engedsz meg magadnak durva vicceket, amiket félreérthet. Nagy különbség.
2018. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen. De ha valakit érdekel a beszélgetés, elküldöm vágatlanul
2018. nov. 17. 23:02
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Sejtettem, hogy le fognak pontozni az őszinteségemért cserébe, de az nem az én hibám, hogy egyesek képtelenek szembenézni a valósággal.
2018. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
küldjed, kíváncsi vagyok, bár valószínűleg nem amiatt tiltott amit ténylegesen írtál, hanem vagy van új jelölt aki jobban tetszik, vagy kiötlött valami hülyeséget rólad. Így vagy úgy, nem érdemes sajnálnod.
2018. nov. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Ez egy ostoba, gyerekes pitsa, örülj neki, hogy megszabadultál tőle. Döbbenet, hogy 30-as nők is ezen a szinten ragadtak, mint valami 15 éves.
2018. nov. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell messzire menni az igazságért ! Több pasassal beszélget egyszerre ! És volt (voltak) nálad jobbak is! Téged azonnal kiiktatott. Igaz ez elég nyers viselkedés de elkel fogadni a nemet !
2018. nov. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!