Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha láttok 1 jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha láttok 1 jóképű srácot vagy elmentek egymással szemben az utcán, akkor félrenéztek, vagy belenéztek közvetlenül a szemébe?

Figyelt kérdés
Vannak lányok, akik belenéznek a szemembe, viszont akadnak akik, direkt oldalra néznek, de az arckifejezésükön látszik valami izgalmas, mintha bejönnék nekik, csak "kéretnék" magukat.

2012. jún. 19. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam változó. Legtöbbszzör félre, de ha társaságban vagyok és bátrabbnak érzem magam akkor a szemébe. De akkor is csak rövid ideig, és utána félre xd
2012. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok. Ha látok egy jó csajt az utcán én bizony mélyen bele nézek a szemébe.

Van mikor ő is visszanéz, van mikor nem (vagy mert zavarban van vagy mert rondának talál, ki tudja).

2012. jún. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ránézek, futólag, kedvesen, de próbálok nem sokat időzni rajta :)
2012. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam csinálni, hogy:

1; ha valakivel beszélgetek elkezdek nevetni és utánna megmagyarazom neki.

2; ha egyedül vagyok, akkor meg úgy csinálok, mintha telefonálnék.

Mind a kettőre odafigyel a fiú.

2012. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!