Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy úgy gondolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy úgy gondolom, hogy, ha majd egzisztenciám lesz, akkor lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Mert, egyszerű egyetemistaként, plusz dolgozóként nem vesznek emberszámba.

Itt az oldalon is azt szokták, tanácsolni, egzisztenciát építsünk akkor lesz nő.

21F csókszűz


2018. nov. 21. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
ha lenne önbizalmad akkor lehetne. de ha nincs, akkor nem árt az egzisztenica.
2018. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

40 évesen akarod elveszteni a szüzességed?

Te sose láttál csókolózni gimiseket?

Nem értem a gondolkodásod.

2018. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha néhány nő nem vesz emberszámba, amiért nincs pénzed, akkor nem az a megoldás, hogy hozzájuk igazodva lesüllyedsz az értelmi szintjükre, és kielégíted az igényeiket azáltal, hogy pénzt szerzel, hogy aztán szóba álljanak veled, hanem hogy olyat keresel, aki anélkül is szóba áll veled, hogy pénzed lenne, mert csak ő fog tudni téged szeretni, a többi csak a pénzed miatt szeretne. Ebbe nem gondoltál még bele? Mit akarsz olyantól, akinek csak a pénzed miatt vagy jó? Szerintem egyedül is jobb lenni, mint olyannal, aki csak a pénzem miatt szeret.
2018. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Egyik haverom mamahotel lakó és olyan csajokat szúrt mindig, leesik az állam.


Itt nem az egzisztenciával hanem az önbizalmaddal lesz gond.

2018. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Van önbizalmam, tudok beszélni a lányokkal, csak egynek se tetszek, mindig elutasítanak.


hiába próbálkozok náluk ugyanaz elutasítás.

ezért itt olvasgattam ezt az elvet, és bejött ,hogy majd ezért is szeretnek amikor már gyereket akarnak ,megbízható normális vagyok.

2018. nov. 21. 14:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy rosszul gondolod. Átlag pasi (nem csúnya ) pénzel kaphat partnert ! De egy olyan pasi aki senkinek nem kell? Neki nem elég akármennyi pénz ! Oda már milliók kellenek hogy a pénzével meg vásároljon egy csajt !
2018. nov. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Akkor állapodsz meg, ha lesz.

De addig az a normális, ha élsz, tapasztalsz, keresed az igazit, közben építed az egzisztenciádat.

2022. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb korodbeli lányt teljesen hidegen hagyja az egzisztenciád, pont olyan élethelyzetben vannak, mint te. Ez csak GYK-s hisztike, hogy a 20 éves, másodéves hallgató kislányok zöme komplett vagyont várna a saját korosztályától. A nagyobb baj, hogy magadtól ilyen hülyeségek mentén definiálod magad, hogy "csókszűz". Káros és elcseszett önskatulyázás.


28N tejjelisszaakávét

2022. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
25 leszek, de addig nem akarok párkapcsolatot amíg nem keresek 3-400 nettót.
2022. febr. 3. 16:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz, hát nem akarsz. Ha ilyen nonszensz kifogások miatt hagyod ezt ki az eletedből a legjobb korban, ki vagyok én, hogy beleszóljak a hülyeségbe.
2022. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!