Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, ha már feladtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha már feladtam, hogy valaha lesz barátnőm, akkor hogyan oldjam meg a lentebb említett problémákat?

Figyelt kérdés
Harminc éves koromig nem volt senki az életemben, aztán lett barátnőm két évig. Négy éve nincs senki az életemben. Azt már feladtam, hogy valaha lesz még valaki, de hiányoznak az érzelmek (leginkább az) és sokszor a nemi vágyak megélése is. Ugyanilyen esetben várom a meglátásaitokat.
2018. nov. 23. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Érzelmek: olvass nyálas szerelmes regényeket.

Nemi vágyak: vegyél guminőt.

2018. nov. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23%

15 ezee lehet most egy no egy orara.

Tobb verzibol valaszthatsz szoke barna kis nagymellu.

Havi 60e ftbol minden hetre uj no jut.

Ha baratnod vam dragabb es ugyanaz mindig, dog unalom

2018. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!