Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek mennyire hátrány ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mennyire hátrány ismerkedésnél? F

Figyelt kérdés

Már elmúltam húsz éves, de nem volt még párkapcsolatom, ami mostanában már nagyon zavar.

Ezek a tulajdonságok tényleg ekkora hátrány, lesz így barátnőm?

A kinézetem átlagos arc, magas, és vékony alkat. (190 cm, 70 kg). Sportolok.

Személyiségem: keveset beszélek, nem vagyok társasági ember, szolid, visszafogott vagyok.

Szerintetek is nagy hátrány ez? Van olyan nő aki így el fog fogadni?


2018. nov. 17. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Megint a 21 éves srác problémája. :)
2018. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Légyszíves írd már le, hogy honnan gondolod ez?:) Köszi!
2018. nov. 17. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert napok óta szinte hajszálpontosan ugyanezzel a szöveggel nyit topikot valaki. (És ugyanígy mindig csak a külső tulajdonságait írja le - ami amúgy elég sokat elárul az illetőről.)
2018. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én nem csak külső tulajdonságot írtam.:D
2018. nov. 17. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy az, lebuktál. :)

Te egy "kérdés bombagyáros" vagy? :D

2018. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És a kérdésre mi a választotok? :)
2018. nov. 17. 23:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdések gyártása helyett menj ki és beszélgess random, neked tetsző nőkkel, mindenféle cél/tét nélkül kötetlenül. :) Az az gyakorold a kommunikációt. Még nincs b.nőm,de nekem ez akkor is sokat segített. :) F
2018. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!