Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 172 cm az hátrány férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

172 cm az hátrány férfiként az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Kaptam már több elutasítást is! Ez lehet az egyik oka ?
2018. nov. 18. 07:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de ha az elutasítástól való félelmed miatt hazudsz róla, akkor a hazugság miatt igen. Ha valaki nem burokban él, van összehasonlítási alapja. Nem leszel mindenkinek jó, de ezt tudomásul kell venni.
2018. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Soha nem hazudtam mást mint ami van!
2018. nov. 18. 08:50
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

Tuti, hogy nem. A jellemeddel van a hiba, csak probalod ugy beallitani, mintha egy rajtad kivulallo ok miatt lenne, amit nem tudsz megvaltoztatni. Inkabb a belsod fejlesszed, mert aki szep belul, az mindenhogy szep.

Amugy az en parom is pont ilyen magas, es soha nem okozott gondot neki a csajozas. :)

2018. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Honnan tudod ismeretlenül ezt biztosra? Mi van ha én tényleg egy kedves férfi vagyok, jó tulajdonságokkal és csupán tényleg a magasságon miatt hajtanak mindig el ?
2018. nov. 18. 09:11
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

fehér vagy és férfi és valószinüleg nem milliomós ...Tudod ,hgy hivják az ilyet??? SEMMIREKELLŐ SZR ALAK!.Még arra sem vagy képes h megfelelően le barnuljál :D

Az meg h hátrány vagy semm hát mihez képest...az olyan nőknél akik a magss pasikat szeretik igen...akinek nem számít annál nem.Tanulj meg előnyt kovácsolni belőle és menni fog.Ja és 172 azért nem mondanám h alacsony...valahol a magyar átlag "farok hosszuság környékén van".. :D :D Majd menj ki néha az utcára és nézzél körbe..A létrát ne hagyd othon :D...

2018. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem hátrány, hanem kizáró ok. 175-180 cm alatt nem vesznek férfiszámba a nők.
2018. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
4: Onnan tudom, hogy normalis ember a TARSAT keresi, amihez a magassagnak semmi koze, igy ez nem okozhat problemat. Ha pedig nem normalis nokhoz vonzodsz, azok kozul szeretnel tarsat valasztani, akiknek a magassag fontosabb a belso ertekeknel, akkor te sem vagy normalis.
2018. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

Egyértelműen igen.

Viszont bevallani neked kevesen fogják, mert az olyan felszínes.

Ha te mondod, akkor meg önsajnáltató, stb vagy a fenti okokból.

Mivel változtatni úgysem tudsz rajta, azt érzed a saját bőrödön, hogy mennyire megy a csajozás, vagy hogy pl. on-line mennyire tudsz a lányokkal eldumálni, és mi az a pont, ahol megszakad az érdeklődés, igazából felesleges rajta rugózni.

2018. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Ha lepontoztok ismét, akkor is leírom.

Engem nem zavarna, mert 151cm vagyok az utolsó mérés szerint, és 30 fölött nem ugrottam meg a növésben. Viszont ne lepődjön meg senki, hogy egyeseknek problémájuk van az alacsony férfiakkal, ha a méreteik miatt frusztráltak és úgy érzik, hazudni kell.

Nemrégiben találkoztam valakivel, aki ekkorának mondta magát, személyesen meg egyértelműen láttam, hogy biztosan nincs ekkora, mert apám 170, és alacsonyabb volt nála. Nem tettem szóvá, hadd higgye azt, hogy nem tűnt fel.

Nem az a baj, tudod, hogy alacsony, az a baj, hogy hazudik, és nem vagyok vak meg hülye sem, még ha annak is néz (engem és más nőket is). Szóval nem tervezek vele semmi komolyat, mert hogy a bánatba bízzak meg benne, ha ebben sem őszinte, csak mert cikinek érzi a valóságot vállalni?

2018. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

6-os

Ez szerintem nem igaz!

Én 190 centi vagyok, de még sem néznek rám a nők.

21 éves vagyok.

2018. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!