Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha még soha nem volt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még soha nem volt olyan lány akinek szimpatikus lettem volna akkor ideje elgondolkodni, hogy baj van velem?

Figyelt kérdés
Nem is igazán hiszem, hogy akár tetszettem volna egy lánynak. Mindig is idegenek voltam számomra a lányok. 20 évesen ott tartok,hogy egy lánnyal beszélgettem azt hiszem 5 mondatot összesen. Nem éreztem úgy,hogy bármelyik lánynak is szimpatikus és jó lennék számukra így inkább nem is ismerkednem egyszer sem. Valamilyen szinten az én hibám, vagy létezik olyan, hogy eddig még nem volt szerencsém. Eléggé otthonülő típus vagyok és a 20 évem alatt semmilyen rendezvényen sem jártam. Mindig úgy voltam vele,hogy miért erőltessem ami nem megy és inkább számítógépeztem.

2018. nov. 25. 21:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

Meg kell tanulni elfogadni magad, mert ha ez nem megy, ki fog sugározni, és ezzel fogod bukni a dolgot.


20 évesen nagyon fiatal vagy, előtted az élet. Legyél kicsit nyíltabb, járj-kelj a világban. Utazz is el, ismerj meg másokat, szerett az élet több területén tapasztalatot.


A gépezést meg szemelyiségfejlesztésre is fel lehet használni, ha hasznos anyagokat olvasol, nézel rajta. A youtube-on ott vannak pl. Csernus Imre előadásai, azokból sokat lehet tanulni.

2018. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Vágynál a társaságukra?

Lehet hogy úgy érzik nem kérsz a közeledésükből. Próbálj kezdeményezni beszélgetni valamiről, aztán a szimpatikusak vagytok egymásnak úgyis kialakul :)

2018. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Én 31 évesen tartok ott, hogy van olyan nő akivel rengeteget beszélgettem, többel tartom is a kapcsolatot, de "csak mint jóbarát" kellek nekik. Már többször elgondolkodtam , mi lehet a gond, de nem jutottam semmire. Egyszerűen nem értem. Semmilyen párkapcsolati vagy szexuális tapasztalatom nincs emiatt, csak maximum jókat beszélgettem az évek során. Persze, hogy zavar, és nyilván frusztrál is, de egyre nehezebb az első randira várni amikor már családot kellene alapítani.
2018. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Félek tőlük így a társaságukra kevésbé vágyom.
2018. nov. 25. 21:37
 5/24 anonim ***** válasza:
Miért félsz, kifejtenéd? :)
2018. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem tartom magamat vonzónak a szemükben és nem akarom őket zavarni.
2018. nov. 25. 21:41
 7/24 anonim ***** válasza:

De akkor mit akarsz, kérdező?

És mit akarsz a lányoktól?

2018. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szeretném is meg nem is.
2018. nov. 25. 21:47
 9/24 anonim ***** válasza:
És mi mit tudunk ebben segíteni?
2018. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Magamon kellene segítenem .
2018. nov. 25. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!