Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
2 variációt látok :vagy én nem felelek meg,vagy nekem nem felelnek meg.Én nem felelek meg egy nagyon extrovertált kontaktkereső hiperaktív srácoknak.De nekem nem felelnek meg az olyan srácok akik nem szellemesek,érdeklődőek és nyitottak.Tehát nekem mindig az elsőkènt említett típus a szimpatikus a második nem.Amilyen èn vagyok:kevés emberrel jövök ki de velük beszédes,kedves és vidàm vagyok,van hobbim,céljaim,önálló vagyok.A lènyeg,hogy úgy érzem nem akarnak megismerni.Közben én folyamatosan ismerkedem nyögvenyelős beszélgetésekbe bonyolódva és keresem a közös hangot totálisan zárkózott maguknak való emberekkek akik elvileg “ magànyosak” de képtelensèg beszélgetni velük.

2018. nov. 26. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Ki vagy égve kissé lelkileg, nem?

Ne ismerkedj folyamatosan.

2018. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kiégve, és nem régóta ismerkedem.
2018. nov. 26. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Akkor ne görcsölj rá ennyire. A párkeresés organikus, nincs rá igazán recept, kinek gyorsabban, kinek lassabban jön össze.


Ha azt tapasztalod, hogy akik bejönnek neked, azoknak te nem jössz be, akkor vagy magadon kell változtatnod, vagy azon, hogy mi a fontos számodra a másikban.

2018. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem, meg annyira közvetlen vagy , hogy másnak már kínos lenne ugyan ennyire kiönteni a magán dolgait. Elvégre a mit dolgozol, mik a céljaid a férfiak szemében komoly faggatások és lelkileg beléjük taposol.
2018. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!