Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy jöjjek össze EGY kiszemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze EGY kiszemelt nővel?

Figyelt kérdés

20 évesként eddig egy barátnőm volt és nem tanultam meg csajozni, ismerkedni.

Az előző barátnőmmel egy baráti társaságból ismertük meg egymást aztán nagyon sokáig csak ritkán találkoztunk, de akkor sem randi volt, hanem a társaságon belül.

Egyszer valamiért írnom kellett neki facebookon, ott elkezdtünk rendszeresen beszélni és néhány hónap chatelés után randiztunk és össze is jöttünk.

Na ugye ez tök jó, de a kapcsolatnak x idő után vége lett. Nyilván a kapcsolat közben nem csajoztam, végig hűséges voltam, de nem tudok rendesen ismerkedni.


Most viszont van egy kiszemelt, én úgy veszem észre, hogy nem vagyok közömbös számára, és ami a legfontosabb szintén egy társaság kapcsán a legtöbbet személyesen talalkozunk nem az online világban.


Személyesen hogyan kell konkrétan egy nőt meghódítani?

Miket érdemes bevetni?

20/F 21/N



2018. nov. 27. 01:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem, hogy nem valami gagyi csajozós szövegre gondolok, tehát ilyen “szia cica van gazdád?” jellegű dolgokat ne írjatok légyszíves:D


Arra vagyok kiváncsi, hogy hogyan érdemes tudtára adni (ha még nem tudja), hogy nekem is bejön és nem csak haverkodni szeretnék, anélkül, hogy az egész nyomulós lenne.

Milyen gyakran érdemes bókolni? Érdemes-e egyáltalán?

Hallottam valaki azt csinálja, hogy egyszer bókol valamit, majd kicsit beszól neki.

Ki, mit csinál ilyen szituációban?

2018. nov. 27. 01:37
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Szia, cica! Van gazdád?
2018. nov. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nézd, engem nőként levett a lábamról egy férfi egyetlen bókkal, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy anélkül is tetszett. Viszont azzal a bókkal elszabadított bennem egy lavinát. Szerintem ha nem jött volna be nekem, valószínű hiába bókolt volna.


Meglátott, végigmért és halkan azt mondta: Húúúúú.....

Aztán volt még egy közeledése, de ezek eléggé ki nem mondott dolgok voltak, bár a mi helyzetünk nem egyszerű, mert foglaltak vagyunk.

Utána meg a nagy hallgatás. Kb. 1 hónap múlva újabb kis közeledés. Még 1 hónap múlva én közeledtem.

Hát nem siettük el, de ez ebben az esetben nem is csoda.


Minden nő szeret azon agyalni, hogy vajon tetszik-e a másiknak. Ezért nem jó bóközönben fürdetni minket. De az se jó, ha nincs bók, mert egy idő után a nő kiábrándul.

A legjobbak azok a bókok, azok a gesztusok, amiket lehet érteni így is, meg úgy is. Ez téged is véd. Ő is reagálhat rá úgy, hogy így is értheted, meg úgy is, tehát te is agyalhatsz. Aztán úgyis közeledik egymás felé ez a két álláspont.

De azért vigyázz, mert a játszmázást megunhatja a másik és akkor aztán lehet, hogy már hiába kopogtatsz.

Gondolom most nem lettél sokkal okosabb, de a lényeg, ne biztosítsd azonnal arról a lányt, hogy nyert ügye van, de adhatsz jelzéseket. Kell egy kis vágyakozási idő, az az igazság. Mindkét félnek.

2018. nov. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Milyen bókra/gesztusra gondolsz amit lehet érteni így is meg úgy is?

Bóknál még eltudom képzelni, hogy mondok valami szándékosan félreérthető dolgot, de gesztusra van esetleg egy példád?


Én is úgy gondolom, hogy nem jó ha özönlenek rá a bókok, mert akkor nagyon nyeregben érzi magát és már nem is tart érdekesnek hisz egy csettintésre megszerezhetne.

2018. nov. 27. 02:08
 5/11 anonim ***** válasza:

#3 Ha viszont nekem kezd el egy elvileg párkapcsolatban levő férfi huhogni, akkor tuti elásta magát, akármennyire bejött is előtte.

Mondjuk nálam alap, hogy csakis hűséges(nek látszó) férfival kezdek. Illetve a huhogást nem is venném bóknak. Nem sokkal jobb, mint ha utánam fütyülnek az utcán.


Kérdező, a magad stílusában udvarolj, hiszen most is úgy vagy szimpatikus a lánynak ahogy vagy. Ha elkezdesz valami szerepet játszani, lehet, hogy épp ellenkező hatást érsz el, mert azt hiheti eddig félreismert. Amúgy az, hogy nem tudsz udvarolni, nem jelent semmit. Mindenki a tapasztalataiból tanul, és 100%-ban működő módszer nincsen. 20 évesen nem vagy elkésve. Vedd a mostani esetet is tapasztalatszerzési lehetőségnek. Te ismered a lányt, hallgass a megérzéseidre és hajrá.

2018. nov. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Diavolino44 ***** válasza:

Szia kutyi, van gazdad? :D


Szerintem az itteni valaszok tokeletesen reprezentaljak, mit is szeretnek a nok. Ami az egyiknek bejon, a masiknak nem. De azon legalabb jot rohogtem, hogy husegesnek latszo ferfi. :D :D

Fiatal vagy,majd megtanulod.

2018. nov. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy "hűségesnek látszó", mert nyilván csak az alapján tudom megítélni, amit az ismerkedés alatt mutat magából, és nem hiszem, hogy csalhatatlan lennék. Biztos vannak jó színészek is. Mindenesetre ha párkapcsolatban idegen nőknek huhog, azt nem veszem jó jelnek ilyen szempontból.
2018. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Arra vagyok kiváncsi, hogy hogyan érdemes tudtára adni (ha még nem tudja), hogy nekem is bejön és nem csak haverkodni szeretné..."

Miért kéne a tudtára adni? Ha nem adod a tudtára, azt hiszi majd, hogy a Karakószörcsök-Máriagyűd öregfiúk mérkőzés második félidejű szögletarányát akarod csak megtudni tőle?

Nyugi! A csaj nem hülye. Nagyon jól tudja, hogy mit akar egy fiú egy lánytól.

A bókokról alkotott véleményed is téves.

"Én is úgy gondolom, hogy nem jó ha özönlenek rá a bókok, mert akkor nagyon nyeregben érzi magát és már nem is tart érdekesnek hisz egy csettintésre megszerezhetne."

A számolatlanul mért bókoknak nem ez a veszélye, hanem az, hogy őszintétlenül hangzik, és a csaj azt hiszi, hogy csak a bugyit akarod leimádkozni róla. A bóknak egyébként "ülnie" kell. Tehát a valóságnak megfelelőnek (vagy ellenőrizhetetlennek) kell lennie.

2018. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, abszolút igazatok van, soha életemben nem fordult még elő velem és soha nem is vettem komolyan ezt a flörtölős férfitípust, főleg ha foglalt volt.

És nem vagyok már huszonéves. Ebben az egy esetben nem tudtam/tudom kezelni az érzéseimet, ahogy azt se tudtam, amit kiváltott belőlem a Húúú-val.

Nem tudom megmagyarázni, az eszem csődöt mondott. Meg is fizetem az árát, bár végül nem történt semmi.

Valószín a házasság intézményében csalódtam és a magam nem jól sikerült házasságából kiindulva másokét is leértékelem, azokat is, amiket nem kéne.

2018. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondok egy példát arra, hogy lehet érteni így is, meg úgy is.


Megosztott Fb-on egy szerelmes dalt és fölé pöttyintett egy kis piros szívet. És nem szokott szerelmes dalokat megosztani. És van vagy 2000 ismerőse. És én mégis a fejembe vettem, hogy közben rám gondolt. A Húúúú....után mondjuk olyan 1 hónappal. Úgy, hogy tutira nem voltunk benne egymás hírfolyamában és soha nem like-oltuk egymás megosztásait. Én nem bírtam leszakadni a Fb oldaláról, de a hírfolyamomban nem volt benne. Tehát csak azért láttam a szerelmes dalt, mert miden nap megnéztem őt (ötször). Nem rendelkezem túl nagy önbizalommal, ezért fogalmam sincs, miből gondoltam, hogy közben rám gondolt.


És belém bújt a kisördög és 2 nap múlva én is megosztottam egy dalt, Hallak téged címmel és fölé pöttyintettem egy kis piros szívecskét. Nem szerelmes dal volt. És tutira nem vagyok benne a hírfolyamában.

De azt gondoltam, ha jók a megérzéseim, akkor ez a férfi ugyanúgy lóg az én FB oldalamon, ahogy én az övén és azonnal érteni fogja. Ha nem jók a megérzéseim, soha a büdös életben nem fogja észrevenni, mert nem vagyok benne a hírfolyamában.

Másnap bejött a munkahelyemre és ahogy rámnézett...


De a lényeg, hogy igazából még most se tudom biztosan, hogy a dal miatt jött-e be, ahogy ő se tudhatja biztosan, hogy a Hallak téged neki szólt. Lehet egy erős sejtése, de bármikor ki tudnám magyarázni, hogy óriási tévedés, mit képzel magáról, az nem is szerelmes dal, benne sincs a hírfolyamomban, nem képzeli, hogy neki üzengettem?

És ő is bármikor mondhatja, hogy teljesen véletlenül jött be épp másnap a munkahelyemre, köze nincs ahhoz a dalhoz.


De mi ezeken már rég túl vagyunk, ezt a részét sose beszéltük meg, de addig lődöztük egymás felé a palackpostát, amíg egyértelművé vált, hogy úgy vonzódunk egymáshoz, mint a mágnes.

De tök mindegy, én befejeztem és ő is befejezte, ennyi volt, ebből úgyis csak katasztrófa lett volna.

2018. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!