Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas férfiként miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas férfiként miért nem vesznek észre a magas nők? Pedig nekem ők kifejezetten bejönnek

Figyelt kérdés

197 cm vagyok és véletlenül pont egyik nagy zsánerem a nőknél a kb 180 cm feletti magasság. Ez nagyon bejön, sokat dob a szememben egy nő vonzóságán ha magas. Amúgy egy lányt sem dobtam még ki az ágyamból, mert túl alacsony és nyilván nem is csak az számít, hogy magas legyen, de azért vonzó, na.


Viszont engem a magas nők kb soha nem vesznek észre, nem vonzódnak hozzám. Hosszúkás szőke hajam, helyesnek mondott arcom, vállas, sportos alkatom van. Nem csajozni nem tudom hogy kell, mert alacsony vagy átlagos magasságú (kb 160-175 cm) lányoknál vannak sikereim. Életemben voltam két magas lánnyal, egy 182 centissel, aki a barátnőm volt egy ideig és egy 190 centis hivatásos kézilabdással alkalmiban, de ezt úgy mondom, hogy ez a kettő is több mint 10 év alatt jött össze, már régen is voltak és ehhez képest sokszor több alacsony lánnyal voltam már.


Nem vagyok egy önbizalomhiányos, de amikor magas nőt látok sokszor rossz érzés szokott elfogni, hogy vagy rám sem néz, vagy elfordítja a tekintetét, amit akkor szoktak az emberek amikor nem tetszik nekik a másik.

28/F


2018. nov. 22. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, nem vagy jóképū. Nekem magas lányként kimondottan bejönnek a magas pasik. De ha dobsz egy képet, megmondom.
2018. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Én is pont 197 centivagyok, de mivel se gazdag se szép nem vagyok így se alacsony se magas lányoknak nem kellek! Amúgy én is jobb szeretem a magas lányoka! 23f
2018. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Küldtem képet.
2018. nov. 22. 20:12
 4/17 anonim ***** válasza:
kuldhetsz nekem is, mostmár kíváncsi vagyok :D
2018. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz, és adok tanácsokat.
2018. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én meg csak kíváncsi vagyok, úgyhogy küldd el nekem is :D
2018. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg azért küldjed el, mert imádom a magas pasikat! :))
2018. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát én szegényt leszóltam. Tényleg helyes a pofija, de az a haj.... Semmi férfiasság nincsen benne.
2018. nov. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Magas nőként még a magas férfiaknál sincs sok esély, mert inkább az alacsonyabb nőkre hajtanak ők is. Max. itt gyk-n lehet ilyet olvasni nagy ritkán, hogy valakinek kifejezetten a magas nők jönnek be, kilépsz az utcára, már nem ezt tapasztalod. Szóval nagy valószínűséggel nem is feltételezik, hogy tényleg bejönnek neked.
2018. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9es pedig én előnyben részesítem a magas lányokat nekem ők tetszenek elsősorban, és a majdnem 2méteremmel elég hülyén érezném magam egy 160 centis lány mellett például! :)
2018. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!