Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyoldalú beszélgetést megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyoldalú beszélgetést megéri folytatni tovább?

Figyelt kérdés
Ha a lány sose kérdez vissza csak válaszol a feltett kérdésekre, azaz látszólag közömbös, allor van értelme tovább írogatni neki? Zaklatni se akarom.

2018. dec. 1. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy beszélgetés úgy jó, ha nem csak kérdésekből és válaszokból áll, azt egyébként kvíznek hívják, vagy vizsgának, kérdeznek, és válaszolsz. Egy beszélgetésben nincsenek mindig kérdések, vagy felveszitek a fonalat és halad a beszélgetés magától, vagy az nem beszélgetés, csak erőltetés.
2018. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Semmi értelme.
2018. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs értelme és ha sokáig fogod ezt játszani, még bekerülsz a lúzer kategóriába is nála.
2018. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt buktad.
2018. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
A kivallatós "beszélgetést" folytatni?:D Nem, egyáltalán nem éri meg. Oltani kell az ilyen "beszélgetőkön" egyet utána lerázni a francba.
2018. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2018. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, csak egy pasival. :-(

Tőmondatokban válaszol, és nagy ritkán csak annyit kérdez, hogy mi a helyzet, de azt is csak írásban, és órák telnek el, mire elolvassa a válaszom.

Csak nekem nagyon tetszik, szimpatikus. És mikor találkoztunk, érdeklődő volt mindig.

Nehéz elengedni az ilyet, de bele sem érdemes bonyolódni, nem éri ég - fejben tudom, de elég nehéz. :-/

Én azt tervezem, konkrétan rákérdezek, tetszek-e neki, mint nő, lehet-e valaha komolyabb dolog közöttünk. De nem tudom, mikor lesz hozzá bátorságom. :-/


N

2018. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen én az ilyet állásinterjúztatónak hívom hogy kérdezek ő válaszol készségesen. :D Kár amúgy, de úgyis több száz km re lakik tőlem, egy orosz csaj, de rohadt szép. :D
2018. dec. 1. 21:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Emailen kommunikáltok? Ha igen akkor kamus, ha messengeren akkor küldess vele egy fotót amin pl.: egy lapra leírta a neved.
2018. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Instagram, Chatrouletten ismertem meg, pár szót oroszul is váltottunk :D
2018. dec. 2. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!