Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a csendesebb, visszahúzódóbb fiúk?

Figyelt kérdés

Valamilyen oknál fogva egyáltalán nem vesznek észre a lányok, szó szerint levegőnek nézek.


Úgy veszem észre a magamfajta fiúkat észre sem veszik a lányok.


Nem tudom, hogy befolyásolja-e azt, hogy levegőnek nézek, hogy nincsen önbizalmam, az önértékelésemmel is problémáim vannak és persze soha sem szoktam mosolyogni, egész nap póker arcom van.


Valószínű, hogy a gátlásaim miatt nem érdeklek egyetlen egy lányt sem?



2018. dec. 4. 22:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Tobb, mint valoszinu. Azert ez nem atomfizika, aki csendes es visszahuzodo azt en sem veszem eszre es ha eszrevennem se jonnek be az ilyen fiuk.
2018. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%

Alap.

Te magad is beismered, hogy nincs önbizalmad és problémáid vannak.

2018. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
17%
Aki visszahúzódó, szerény, csendes azt pont leszarják a nők. Ez így megy sajnos. Számukra ebben semmi vonzó nincs, szóva esélytelen.
2018. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%
Nem jönnek be nekik, hidd el, nagyképű, pénzes srácok jönnek be nekik
2018. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Nekem igen, és szerintem még sok nőnek, de pl. az, hogy sose mosolyogsz, meg fancsali képet vágsz egész nap, nyilván nem túl szimpatikus az embereknek, valamint azt feltételezhetik ebből, hogy téged nem érdekel senki a környezetedben. A probléma itt nem visszahúzódó természet, hanem az önbizalomhiány.
2018. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%

Tökös, vicces, magabiztos, jó dumás, kezdeményező, önbizalommal teli.


Ezekhez a belső tulajdonságokhoz mágnesként vonzódik rengeteg nő. Ha ilyen férfi vagy, akkor még csóróbbként, vagy kevésbé jóképűként/izmosként/magasként is viszonylag könnyen tudsz nőt szerezni.

2018. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
29%
#5: Még jó, hogy csak szerinted.
2018. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
Én is ilyen vagyok, ha nem vagy bűnronda, változtass, ha igen felesleges, nagydumás extrovertált jellem nevetséges egy nagyon ronda embernél, leginkább pedig szánalmas. Persze rondaként is lehetsz arcos, csak legyen mire, pénz, karrier valami, a külső ad igazából felhatalmazást erre alapvetően.
2018. dec. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ ez miben nyilvánul meg. De én nem igazán tartom vonzónak az általad leírtakat. Igazából az a baj, hogy hiába kezdeményezünk az ilyen srácoknál, annyira félénkek, hogy lehetetlen megmondani, hogy viszonozza-e a dolgot. A zsákbamacskát meg senki nem szereti mikor nem kap vissza egyértelmű reakciót. Meg persze ha "levegőként" viselkedsz, ülsz egy sarokban magadba fordulva akkor valóban nehéz észrevenni. Nem is szivesen megyek oda ilyen emberhez, mert olyan érzésem van, hogy zavarom vagy ilyesmi.

Számomra sokkal vonzóbb egy olyan ember, akinek van önbizalma, nyitott, lehet vele beszélgetni és mer önmaga lenni. Igazából ha az önbizalmadon dolgoznál egy kicsit akkor a többi jönne magától.

2018. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
#7: A visszahúzódó != lúzer. Ne magadból indulj ki.
2018. dec. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!