Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért sokkal válogatósab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért sokkal válogatósabbak az ismerkedésben mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Általánosságban ha egy átlag férfit megkérdeznek hogy lát e vonzó nőket,azt fogja mondani hogy sok vonzó nő van.


Ezzel szemben ha egy átlag nőt megkérdeznek lát e jó pasikat, szinte biztos az lesz a válasza hogy hát alig vannak jó pasik.


Szóval tényleg ennyire válogatósak a nők? Vagy ennyire nincsenek jó pasik?



2018. dec. 7. 01:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha annyi lenne nekem a szex, hogy bedugom valamimet egy nálam kisebb, puhább, simább, finomabb illatú, szebb lénybe, én is több embert találnék elfogadhatónak; de így, hogy egy nálam nagyobb, erősebb, még kidolgozva is vicces (helló, herék), vadszőrös embert kell magamba engedni, akitől terhes lehetek, válogatni is fogok.
2018. dec. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Nekem most hirtelen az ugrott be, hogy a férfiak többet nézegetik a nőket (nem tudom, hogy ez pontos adat-e). Aztán ha valaki fürkészi a tömeget és célirányosan szép nőket keres, az biztosan talál is. Én mondjuk nem igazán nézegetem a pasikat, tehát lehet, hogy elmegy mellettem 10 jó pasi is úgy, hogy fel sem tűnik. Aztán ha megkérdeznek lehet, hogy én is azt fogom mondani, hogy hát nem igazán láttam jó pasikat ha éppen körbenézek és nem szúrok ki egyből párat.
2018. dec. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
Mert a pasik jelentos resze csak dugni akar. Minek valogasson annyit?
2018. dec. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

# 1


A börtönben szocializálódott férfiaknak megy a szex pusztán testi szinten, akiknek csak annyi hogy be lehessen dugni valahová.


Az átlag férfinek is fontos az érzelmi ráhangolódás.

Még egy egy éjszakás kapcsolatban is van érzelem: a szimpátia.

2018. dec. 7. 01:46
 5/29 anonim ***** válasza:
16%
1es, a herék szerinted miért viccesek? :)
2018. dec. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
Az átlag férfi eleve ismerkedni sem tud, sokan társkeresőznek, akkor miért várod el, hogy válogasson a sok szerencsétlen, amikor örül, ha egy randit nagy nehezen összshoz?
2018. dec. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
Ösztön. A nők a legjobbat akarják, a férfiak meg minden nőt. Csak itt mindenki elfelejti hogy mi is az eredeti funkciója a szexelésnek.
2018. dec. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem akarunk felesleges köröket futni, és normál esetben kevés férfi mozgatja meg a fantáziánkat. Kell hozzá más is a külsőn kívül, hiába vannak jó külsejű pasik, számomra ez nem jelent semmit. Valami plusz kell, ami magára vonja a figyelmemet. Ezért nem tudok neten ismerkedni. Kell a hangja, az illata, a mozdulatai, a kisugárzása. Kell valami amitől egyszerre "élővé" válik a számomra.
2018. dec. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%

Azért én arra is teszek egy szavazatot, hogy kevesebb a jó pasi. Főleg 30 felett, de 40 után lesz igazán látványos a különbség egy ápolt, magára adó férfi és egy elhanyagolt között.

Azért a nők 90%-a rendszeresen használ arckrémet, diétázik, tornázik, és igényesen öltözik. Ha egy férfi ezt csinálja, akkor egyből rámondják, hogy b.u.zi.

2018. dec. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Én magamból kiindulva tartós párkapcsolatot akarok hosszú távra, olyat, akivel jól érzem magam, akire számíthatok, akivel összepasszolunk, aki nem akar elnyomni. Én leszek terhes, én fogok szülni, én esek ki a munkából, gond esetén én élem át az abortuszt. A férfiak elintézik annyival, hogy legfeljebb dugnak egy jót.
2018. dec. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!