Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jason Statham megcáfol minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jason Statham megcáfol minden kifogást, amit azok a férfiak szoktak mondani, akik nem találnak barátnőt?

Figyelt kérdés

Elég alacsony, mindössze 178 cm, kopasz, elég nyomi feje is van ami ráadásul túlságosan aszimmetrikus, ami feltűnő. A teste is igazából aránytalan, igaz hogy sokat gyúrt meg szálkásított, de pl. nincs elég széles válla, nincs nagy mellizma stb. Egyszerűen csak sok munka van benne, ahogy így kigyúrta magát, de ezt bárki megtehetné siránkozás helyett ugye.

Mégis ezek ellenére, szinte minden nőnek bejön, és csak fiatal bombanői voltak, igazi szívtipró férfi ikon. Ezek szerint mindenkiből lehetne nők bálványa, csak hozzáállás kérdése lenne? Jason Statham lenne erre az élő példa?


2018. dec. 7. 17:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
O nagyon jol nez ki, veled mivan
2018. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

178 cm szerintem nem alacsony, amikor ide írnak magasságuk miatt panaszkodó férfiak, általában 170 cm alatti magasságról írnak.


Én nem vagyok oda érte, de nyominak nevezni...:D


[link]

2018. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

"elég alacsony, mindössze 178 cm"

az alacsony az szerintem kb 165 de oké

2018. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Egy átlag magasságú, jóképű, kigyúrt, tök híres emberről beszélsz. De ja, igazi nyomi...
2018. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Minden nap azt gondolom, hogy ennél már tényleg nem eshet lejjebb a színvonal, és minden nap tévednem kell :(
2018. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágom magam hanyatt tőle, de igen, sok hozzá hasonló férfinak lehet barátnője.
2018. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Most esik le, hogy valószínű provokál..
2018. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
91%
Majdnem összejött a provokáció, de csak majdnem.
2018. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
Szeretnék én olyan nyomin kinézni mint ő... Nő vagy egyébként? Nálatok már ez a nyomi kategória? Láttál már te nyomit életedben? 178 hol alacsony? Kopaszsággal mi baj van, ha illik a fejéhez? Arca most így nem ugrik be teljesen, de hogy nem asszimetrikus az fix (gondolom olyat se láttál még), ha az lenne nem is szerepelhetne ilyen filmekben...
2018. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem én egy kicsit hasonlítok rá. Mármint hozzá hasonlóan nekem is szlávos arcszerkezetem, vékony szám és magas homlokom van. Csak nem vagyok kopasz, és nincs olyan dús arcszőrzetem, mint neki. :)

Szerintem a férfi szépségét nem a külseje, hanem a viselkedése határozza meg. Őt az akciófilmek miatt mindenki magabiztosnak és határozottnak gondolja, ez pedig a legszexibb tulajdonság a nők szemében. :D

2018. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!