Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elmondásuk szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elmondásuk szerint figyelmes, törődő, érzéseiket kimutatni tudó férfire vágynak, mi férfiak viszont gyakran kigyúrt, önelégült, flegma, zűrös alakokkal látjuk őket. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Csak én nem látom ennek a két tábornak a közös metszetét? Mi lehet a hiba, hogy egy külső szemlélő férfi ennyire homlokegyenest az ellenkezőjét látja annak, amiről a nők a vágyaik kapcsán beszélnek? Vagy ezek a "szeme sem áll jól"-típusú pasik ennyire figyelmesek, törődők és érzelmesek lennének? De akiről valóban lerí, hogy ilyen, miért van mégis egyedül?


Csak rosszul ítéljük meg ezeket a megbízhatatlannak látszó, nagyvilági emberkéket, és közben ők a világ legjobb párjai, élettársai, férjei és apái? Erről lehet szó? Mit gondoltok erről, miért van ez a gigantikus ellentmondás?



2018. dec. 6. 09:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Talan a nok nem egy homogen massza.
2018. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, hogy te mit tapasztalsz vagy mit látsz, így ezt kommentálni nem tudom. Én azt látom, hogy az ilyen típusú férfiak mellett hasonló típusú (küllemre) nő van. Szolis, platina szőke, műkörmös, plázacicás lányok mellet hasonló kaliberű férfi van. Kigyúrt, kopasz, tetkós pasik. Nem láttam még ilyen férfi mellett szomszédlány típusú nőt.


Én hiszek abban, hogy összenő, ami összetartozik legalábbis idővel.


Egyébként láttam már szálkás, tetkós férfit, aki egy kívülálló szemében mogorva vagy félelmet keltő, a valóságban meg kenyérre lehet kenni.

2018. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon sokszor írom azt, hogy ebben a században nincs olyan, hogy "a nők", hanem bunkó és értelmes nők vannak, mindegyik a saját tulajdonságaival. Nem tehetnek arról az értelmes, szorgalmas, nem r.bancos nők, hogy mindig csak a bunkókra van szándékosan igény, bizonyos manipulációs indokok miatt.
2018. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet egy kalap alá venni mindenkit. Amit te le írtál az két különböző tábora a nőknek. Illetve szerintem élet helyzet és szakasz függő is ki mire vágyik. Másik kérdés eleve, hogy mind mások vagyunk. Kamaszként én is azt mondtam, hogy nekem biztosan egy olyan "rossz fiú" mellett van a helyem aki miattam lesz "jó". Pár pofára esés után, rá jöttem, hogy ez baromság. Felnőtt fejjel első prioritás számomra a család. Ehhez olyan férfi lett az ideál akit első körben le írtál.
2018. dec. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Nincsen semmiféle gigantikus ellentmondás. Rengeteg nem kigyúrt, nem önelégült, nem flegma, nem zűrös férfinak van szép, kedves barátnője.

Ha így állsz a nőkhöz, ne csodálkozz, hogy elkerülnek. Tele vagy előítélettel, ellentmondással gyanúsítod a nőket. Pedig szerintem csak fogalmad sincs a nőkről, úgy általában.

2018. dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
Ezzel csak a szerencsétlen béta balekokat hülyítik további erőforrásokért, figyelemért, ajándékokért és csicskulásért. Dugni akkoris az alfákkal fognak. Azt kell nézni amit cselekszenek, nem azt amivel hülyítenek.
2018. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Az eretlenebb csajok a rosszfiúkra buknak, a lelkileg rendben lévő csajok meg a normális férfiakra. Ennyi a sztori.
2018. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Nincs olyan, hogy "a nők" erre vagy arra vágynak. Olyan van, hogy Jucika erre vágyik, Marika arra, Katika meg amarra. Persze lehetnek a vágyaik között hasonlóságok, de nincs két nő a világon, aki pontosan ugyanolyan típusú férfit szeretne. Valószínű, hogy azoknak a nőknek, akik ilyen kancgány típusú férfiakkal jönnek össze nem az volt az elsődleges szempont a társkeresésnél, hogy egy férfi legyen törődő, figyelmes és érzelmes és azok a nők akik ezt tartják fontosnak, nem jönnek össze ilyen férfiakkal. Ez ugyanaz, mintha most én is elkezdhetnék panaszkodni, hogy miért jönnek össze a férfiak szilikonos, primitív, hisztis, erőszakos, anyagias nőkkel, mikor itt gyakorin azt hangoztatják, hogy az egyszerű, természetes, visszafogott, "szomszédlány" típusú nők tetszenek nekik, de mivel a való életben járok nap, mint nap, így látok rengeteg átlagos pasi + átlagos nő párt és tudom, hogy nem a plázapitsákat hajtja minden férfi.
2018. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem is arra kell figyelni, amit csinálnak, és nem arra, amit mondanak.
2018. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Van azért metszet, 30 felett már nagyon jól látszik. A tiniknél viszont egyértelműen megfigyelhető, hogy minél inkább "vezérbika" típus egy srác, annál sikeresebb a lányoknál. A huszonéves kor (jó esetben) arról szól, hogy a fiúk megérnek, a lányok meg megtanulják, hogy mi az amit valóban keresniük kell egy férfiban, ha nem akarnak csalódni.


"Vagy ezek a "szeme sem áll jól"-típusú pasik ennyire figyelmesek, törődők és érzelmesek lennének?"

Őket gyakran látni kapcsolatban, viszont nem ugyanabban.:) A csajozás nagyon megy nekik, így nem is tesznek túl sok energiát egy kapcsolatba, mivel jól tudják, hogy bármikor találnak újat. Mélyebb kapcsolatra meg sokszor nem is vágynak.


"Csak rosszul ítéljük meg ezeket a megbízhatatlannak látszó, nagyvilági emberkéket, és közben ők a világ legjobb párjai, élettársai, férjei és apái?"

A tapasztalat, a kapcsolatok minősége és a válási statisztikák mind azt támasztják alá, hogy nem mi (értsd: többi férfi) ítéljük meg rosszul őket, hanem azok a nők, akik velük képzelték el a jövőjüket. A lényeg itt azon van, hogy hiába vannak szinte folyamatosan kapcsolatban 16 éves koruktól, ha hosszútávon nem tudnak megmaradni egyetlen nő mellett (vagy mellettük nem marad meg egyetlen nő sem).

Tény, hogy az ilyen férfiak jobban értenek a nők nyelvén, de legtöbben ezt csak arra használják, hogy ágyba vigyék őket. Viszont olyanok is vannak, akik annak ellenére hogy első ránézésre "szeme sem áll jól" típusok, hűséges és jó társak lesznek. Ez viszont sok nő számára annyira vonzó, hogy hajlandóak a sokadik koppanás után is újra egy "szeme sem áll jól" típusú férfit választani, mert hátha ő majd ilyen lesz.


#8:"Nincs olyan, hogy "a nők" erre vagy arra vágynak. Olyan van, hogy Jucika erre vágyik, Marika arra, Katika meg amarra. Persze lehetnek a vágyaik között hasonlóságok, de nincs két nő a világon, aki pontosan ugyanolyan típusú férfit szeretne."

Több a hasonlóság a vágyaik között, mint az eltérés.:) Inkább a különböző tulajdonságok fontosságát ítélik meg eltérően. Az egyikük fontosabbnak tartja a megbízhatóságot, a másikuk a férfias megjelenést, a harmadik meg mondjuk azt, hogy érzelmes, figyelmes legyen. De mindegyikük vágyik ezekre a tulajdonságokra, csak különböző mértékben.

2018. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!