Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy helyes fiú miért nem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy helyes fiú miért nem mert csajozni?

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút aki jól néz ki, még sem volt barátnője soha. Nincs önbizalma, pedig nem ronda, sőt. Sportol is, magas is, jó a hangja. Csak visszahúzódó és csendes.

Rajta hogy lehet segíteni?

Mi az oka annak ha valaki jól néz ki de még sincs önbizalma? Pedig annyi előnytelen külsejű van aki annyira beképzelt.


2018. dec. 8. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak lehet jól érzi magát egyedül. Erre nem gondoltál?
2018. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Tetszik neked? Kezdeményezz nála :)
2018. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lépten-nyomon azt látja, hogy a nagyképű tahók aratják le a nőknél a babérokat, őt pedig ez reménytelenséggel tölti el és visszahúzódott a csigaházába. A legtöbb visszahúzódó emberben ott van a potenciál arra, hogy kiteljesedjenek, de idővel kiderül, hogy kisebbségben vannak a kissé talán régimódi értékrendjükkel, és ez ahhoz vezet, hogy szégyellni kezdik az énjüket mások előtt. Nincs vagy nehezen megtalálható a közeg nekik ahhoz, hogy kinyíljanak. Lássuk be: a világ nem éppen a hagyományos értékrendű embereknek kedvez...
2018. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
én egyszer egy ilyen fiúval mentem bulizni, teljesen rosszul voltam, mert csajozni mentünk és hát így sejtettem, hogy nem sok esélyem van. odamentünk két csajhoz akik beszélgettek és bemutattam a haveromat, aki hát eléggé csendes és nem egy nagy ismerkedős, a csajoknak megtetszett az ahogy bemutattam őt és eljöttek hozzám beszélgetni. hiába vonzó valaki, ha nem tud beszélni.
2018. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol láttál? Fogalmam sincs miért nincs kedvem végre választani valakit. Megéri a fejtörést? Te hogy látod?
2018. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondolom semmit sem csinálsz annak érdekében, hogy megnyíljon, csak sutyorogsz a háta mögött a barátnőiddel. Őszintén érdeklődj felőle, állj mellé, szövegelj neki ezerrel, írj rá mindig, ne érdekeljen, hogy elpirul, ne csöndesedj el emiatt, ne legyél mérges emiatt, csak továbbra is legyél kedves vele, nyitott, kommunikatív, és ő is megnyílik neked. Legrosszabb, ha kínos fejjel felveszed az ő távolságtartó viselkedését, és inkább otthagyod.

Millió oka lehet, ezt ennyiből maximum egy mentalista tudná megmondani. Gyerekkorában bántották, valami miatt poszttraumás stressz éri, lehet pár éve néz ki csak jobban, tinikorában egy dagi kisfiú volt, akit piszkáltak, megaláztak, sok negatív példát sodort elé az élet, több kiszemelt lányt vagy szerelmét dugta meg valami ecsetfejű, hawaii inges tahó és még lehetne sorolni sok lehetséges okot, de ezek csak találgatások.

2018. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én elég helyes vagyok arcra (+magas, vállas, sportos), de gyermekkori traumák miatt eléggé extrovertált, csendes, önbizalomhiányos felnőtt lettem, amivel a mai napig küzdök, bár már van javulás. Nálam a szülői szeretet hiánya volt, ami ezt kiváltotta. Apukám alkoholista volt és világéletemben letojt minket, a gyakorlatban sosem volt apám, apakép az életemben. Anyukám pedig baba koromban pont rákos volt és ezért nem tudott szoptatni, ölelgetni minket akkor a tesómmal (pedig amúgy később inkább jó anya volt) és pszichológusok megmondták, hogy valószínűleg ezért is lettünk ilyen szorongóak tesómmal, mert ebben a roppant fontos korban, amikor az anya-gyerek kapcsolat hatására kialakul a személyiség egy jelentős része, meg voltak ezek az alapvető dolgok vonva tőlünk.


Csak 21 évesen voltam először lánnyal és azóta is sokszor van hogy alkoholt használtam, vagy nagyon ritka önbizalommal teli állapotban voltam, hogyha nővel voltam. Külsőre nem vagyok Brad Pitt, de viszonylag sok csajnak tetszem és talán mondhatom a felső 20%-ban benne vagyok külső alapján a férfiak közt.

Kérdező, szerintem ennél a srácnál is gyerekkori élmények, traumák játszhatnak szerepet abban, hogy ilyen.


26/F

2018. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnálom utolsó!

De szerintem introvertáltat akartál volna írni.

Nem egyszerű ez az élet 😕

2018. dec. 8. 20:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Introvertáltat akartam írni.

Amúgy minden más stimmel. Vagyis hát sajnos pont hogy nem. De próbálkozni kell, menni tovább az életben. Ez a fiú amúgy hány éves?

2018. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!