Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy javítsak ki egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy javítsak ki egy olyan drasztikus hibát, hogy nyári citrusos illattal (Versace Pour Homme) mentem egy téli bulira?

Figyelt kérdés

Pedig gondolkoztam, hogy valami téli illatot kéne választani, pl. Spicebomb vagy valami elegáns creed illat.

Az a baj, hogy egy kifinomult ízlésű, többdiplomás bölcsész lányról van szó. Nem tudom lesz-e mádodik esélyem.

Én ráadásul csak mérnök vagyok, ami egy művészeteket kedvelő lány szemében ugyan úgy melós, mint egy szerelő.

Ráadásul még az outfitemet is elrontottam: kockás burberry ing, chino nadrág, fehér sneaker

Gondolta magában na megjött a melós az edzőcipőben, meg a favágó ingben. Rendesen fel kellett volna öltözni olasz sport öltönybe... na mindegy. Csoda, hogy nem dobtak ki a kidobók egy ilyen luxus helyről mint a lock!

Mit tegyek?


2018. dec. 8. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Imádlak.. :D szeretem az ilyen szatírákat.

Erről most eszembe jutott mikor egyik ismerősömre rátukmáltak hostess lányok egy parfümöt. Elmentünk bulizni és mindenkivel megszagoltatta, hogy ugye milyen jó illatú parfüm van rajta? Aztán másnap meg hív kétségbe esve, hogy "Hallooood b.meg én női parfümöt vettem, rá van írva a dobozra hogy női érteeed?" Szerencséje volt, hogy amúgy az illata nem volt nőies. De azóta is piszkálom vele néha. Mondjuk a parfümöt nekem adta.. :D

2018. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Végre nem savanyújóskáék sírnak a nőhiány miatt.
2018. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Hát ezután a kérdés után már ne hajolj le többet nyílt terepen, mert most tuti vérszemet kaptak.
2018. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Hát a lány jobban teszi, ha letilt minden közösségi oldalról.

Micsoda galád tett.

2018. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5%
Pusztulj el! :D
2018. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként nem biztos, hogy a bölcsész lány észrevette. Mivel egész nap dolgozott a Mekiben valószínűleg túl fáradt volt, hogy ilyennek foglalkozzon. :D
2018. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
:D
2018. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is bölcsész vagyok - illetve már lediplomáztam. Nem gondolom, hogy a kapa kilóg a számból az ólban..

Viszont az itt leírtak negyedét konkrétan nem is értem.. :D Annyit tudok, hogy Versace valami olasz divattervező muki volt, akit a 90-es években lelőtt valami meleg csávó a háza előtt.

Kockás burberry inghez sneaker.. a világ megérett a pusztulásra, úgy látom. :D

Ha kedveli a művészeteket, akkor hidd el, drasztikusabb hiba lesz, ha a Munch-képeket keresel a "Historizmus évtizedei" című kiállításon. Vagyis nem hiba, csak elkönyveli, hogy még egy közös témával kevesebb.

2018. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megszagolt és otthagyott?
2018. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

😊


Csak annyit akarok hozzafuzni, hogy magamon kivul jopar muveszetkedvelo es gyakorlo mernokot ismerek.

2018. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!