Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tiltakoznak az ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakoznak az ellen foggal-körömmel a lányok, hogy számukra nem igényel különösebb erőfeszítést egy szingli férfi "megszerzése"?

Figyelt kérdés
Természetesen leszámítva a 10/10-es férfi szintet,de 10 alatt exponenciálisan növekszik a siker rátájuk.

2018. dec. 9. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem hinném, hogy tiltakoznának ez ellen. Ha csak szimplán egy szingli férfi megszerzése a cél, azt bárki találhat elég hamar. De egy valamit magára adó nő azért nem fog összejönni akárkivel, csak azért, hogy legyen valaki. Én legalábbis így vagyok férfiként, h akérkivel nem jövök össze és hiába jövök be sok lánynak, olyat nem könnyű találni, akivel hosszútávon is el tudom képzelni. Gondolom az igényesebb nők is így vannak ezzel, amit egyébként teljesen megértek.
2018. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10/9 alatt bármelyik férfi szóba jöhet szerintem és ebbe az is beletartozik,akit csíp az adott lány,nem?
2018. dec. 9. 15:06
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Há nemtom, én saját magamat olyan 10/7-nek gondolom, és engem akármelyik csaj nem tud megszerezni magának, sőt, nagyon kevés olyan van, aki tényleg komolyan felkelti az érdeklődésem, mert egész egyszerűen nekem ilyen a személyiségem.
2018. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűen NEM ÉRDEKEL bennünket ez az opció.
2018. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem eddig még szinte sosem jött be. Aki nekem tetszett,annak én nem, akinek meg én tetszettem, az nekem nem.

Szexre bármikor tudnék találni szingli vagy nem szingli pasit, mert nem vagyok rusnya nő, de nekem ennél több kell. Már olyat is nehezen találok akiért én oda vagyok, de hogy kölcsönös legyen a vonzalom....ahhoz varázslat kell.

(Ja, sosem a menő pasikért voltam oda, hanem bőven átlagos külsejűekért, de belsőre nagyon válogatós vagyok, meg kell legyen az a plusz. Most pl egy pocakos, nálam kb 10 évvel idősebb pasi tetszik, de foglalt, így nem lépek. Odáig vagyok érte a stílusa, humora miatt, ha ilyet találnék szingliben, boldog lennék. Bár, gondolom akkor meg én nem kellenék neki...)

2018. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tiltakozunk mi ez ellen, csak egyszerűen nem értem kit érdekel ez? Nyilván egy nő sem akar minden különösebb erőfeszítés nélkül minden férfit meghódítani. Aki számára szimpi, azt lehet, de ennyi. Ha pedig nem versengünk, hogy ki tud többet meghódítani x idő alatt, akkor semmi értelme a kérdésnek.


Átlagos külsejű nőnek tartom magamat, a hétköznapjaimat javarészt férfiak társaságában töltöm a szakmámból adódóan. Nem vagyok hülye, szerintem jó a humorérzékem, nagyon szeretek nevetni, csipkelődni. Amióta az eszemet tudom, vagy nagyon szeretett valaki, vagy nagyon utált. A férfiakkal sosem adódott gondom, a magam kategóriájában mindig akadt egy-két hódolóm és akad a mai napig is. Ez persze jól esik és ha ciki ha nem, ego növelésként van hogy megpróbálom elcsavarni valaki fejét, de ennyi. Ez csak játék. Van párom, akit szeretek és akivel közösen tervezzük az életünket, innentől kezdve némi flörtnél több nem fér az életembe. Tiltakozni meg nem fogok a fenti kérdés ellen. Az átlagos külsőm ellenére tudom, hogy valamiért még is megfogok sok férfit.

2018. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Én szingli férfiként 7 nőnek mondtam nemet 15 év alatt.

Csak azért mert valaki NŐ nekem nem kötelező vele leállni.


30 F

2018. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!