Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 hete megismertem egy lányt, azóta folyamatosan beszélgettünk illetve ismerkedtünk. És nagyon megtetszett. Kicsit magának való még elég nagy az egója de persze sokszor beszéltünk olyan dologról is amiről nehezen tud beszélni.


Egyszer a tudtára adtam, hogy tetszik nekem de hírtelen egy "hehe-t" írt. Gondoltam magamba biztos én nem jövök be neki és akkor nem erőltetem.


Ma megtudta, hogy haza jön a Németekből egy lány barátom és szeretne találkozni velem. Ezt a barátom mondta el neki.


A lényeg az, hogy kiakadt és ezeket írta "hallom mész csajozni,majd beszélünk szia" ezt írta. Ilyenkor nagyon nem értem.


Hagyjam inkább?


2018. dec. 9. 17:36
 1/4 anonim válasza:

Már elnézést tisztelt uram, de kettő egyforma nő nem létezik.

Így nehezen tudok önnek válaszolni.

Tisztelettel: zavaros fecsegés

2018. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Lehet h tetszel neki, de az,is lehet h az a fajta lotyo, aki elvarja, h ha nem is veled jar, akk is csak erte rajongj es imadd. Ego..
2018. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit, annyit írj erre, hogy "rendben", aztán találkozz a csajjal.
2018. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 The pale emperor ***** válasza:

Annyit írt, hogy hehe?

Szerintem írd meg neki, hogy oké majd beszélünk.

Gondolom azt szeretné, hogy a rajongó táborát erősítsd amíg majd más épp keféli mert neki ez JÁR

Sz..rd le és találkozz a másik csajjal.

2018. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!