Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne tennem ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ha a lány csak hiteget?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kb. két hónapja randizgattunk, volt csók is, közös programok, meg miegymás. Két hét után hirtelen eltünt és csak pár napra rá jelentkezett. Mondta, hogy találkozzunk, utána pedig lemondta néhányszor, ezért többet nem kerestem. Pár hét után megkeresett fészbukon, hogy szeretne találkozni, amit persze újra csak napolgat valami vizsga miatt.

Nekem erőst tetszik a lány, de úgy vagyok vele, hogy ha ő keres akkor jó ha nem akkor én nem foglalkozok vele. Gondoltam, hogy megírom neki passzív-agresszív módon, hogy döntse már el mit akar, de az semmin nem segítene...csak, hogy ez így nem mehet tovább.


2018. okt. 23. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Csak simán mond meg neki, hogy ez neked már kezd komolytalan lenni, nyugodtan megmondhatja egyenesen, hogy mit akar.

32/f

2018. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Szépen köszönj el ettől a nőtől. Csak szórakozik veled.
2018. okt. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
2+ Vagy nem az akinek kiadja magát.
2018. okt. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
1 - legtöbbször a lányok maguk sem tudják mit akarnak és ha így nekik támadnak akkor garantált hogy nem lesz semmi a dologból.
2018. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy hogy érzel, máshogy nem fognak megoldódni a gondjaid.
2018. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tunj el te is megint. Csak annyit tegyel bele, amennyit o!

Es ne fuzz sok remenyt hozza.

Lenyeg az, hogy igy o iranyit, nem te.

Es csak egy otlet, legkozelebb te halaszd el a talalkozot. Csak probakent.

2018. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen azon vagyok, hogy elfelejtsem és már többször is hanyagoltam de akkor meg ő keres...igaz egy-két hét után csak. Sajnos nekem nagyon tetszik a lány ezért nehezen tudom ignorálni.

Tervben van, hogy megkérdezzem, hogy mit is akar valójában, de az ilyeneket jobban szeretem élőben intézni. Na de akkor ha legközelebb keres (mert én tuti nem fogom) akkor rákérdek messengeren. Tudom úgy nem az igazi de le szeretném zárni ha nem gondolja komolyan.

2018. okt. 23. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Előttem már írták, ezzel csak "sarokba szorítod", úgyis úgy fogja beállítani a dolgokat, hogy te legyél a hibás :D haver, ha egy nő nem mutat feléd kellő érdeklődést annak ellenére, hogy te egyértelmű jelét adtad annak, hogy többet akarsz.. akkor hagyd a francba. Az ilyen csiki csuki játékokat hagyd a gyerekeknek, neked is szerintem egy nő kell, nem pedig egy kislány ;) írtad, hogy volt már csók is, akkor nem tudom mit játsza a fejét :D jatszmázós kis pi.csa, ne foglalkozz vele. Az idődet pazarlod :D
2018. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, egyetértek veled. Hagyom is...sőt a játszmájával segít, hogy kiábránduljak belőle és elfelejtsem. Lehet, hogy majd ha jön egy komolyabb lány meg is fogom köszönni neki :))
2018. okt. 24. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!