Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kerülök állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülök állandóan "friend-zoneba"? Hol ronthatom el?

Figyelt kérdés

friend zone = "de hát azt hittem csak barátok vagyunk.." :/


Sokadik eset! Kedvesnek mondanak, nem vágyok rámenős sem, próbálok odafigyelni a lányokra, de úgy látom nem ez kell nekik.. már a negyedik lány "kosaraz ki" ezzel.



2018. dec. 9. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

De hát te magad írod, hol rontod el. "Kedvesnek mondanak, nem vágyok rámenős sem, próbálok odafigyelni a lányokra."


Ne legyél ilyen. Nincsenek barátaid, akik sikeresek a csajoknál? Most hagy ne írjunk már regényt a csajozásról (tényleg lehetne annyit írni róla részletekbe menően), kérdezz meg valaki nőknél sikeres férfit.

2018. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De vannak akik sokat csajoznak, én viszont nem hetente lecserélhető barátnőkre hajtok, egy "normális" lányra vágyom.
2018. dec. 9. 19:46
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy elég jóképű
2018. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

2

De még ezt sem vágod? Annak hogy sokat csajozol, semmi köze ahhoz, hogy barátnőt akarsz-e vagy alkalmit. Ahhoz, hogy sikereid legyenek, sok lánynál kell próbálkoznod. Azoknak az átlagos srácoknak, akik évente maximum pár lánynál próbálkoznak, általában ezért nincs barátnőjük.


Te is mit csinálsz? Kinézel fogadjunk valakit az ismerősi körből, aztán barátkozni próbálsz vele, meg ilyen hülyeségek először. Nem! Menj oda szépen csajokhoz, beszélgess velük egy kicsit (nyilván ennek is megvan a módja, hogy kell úgy csinálni, hogy ne barátként tekintsenek rád) és lépj hamar, kezdeményezz náluk egyből randit, ilyesmit. Egy csaj már ránézés és két perc beszélgetés után tudja, hogy akarna-e tőled valamit, elmenne-e veled randizni mondjuk. Nem kell senkit hetekig-hónapokig fűzni.


Mielőtt barátnőm lett, előtt fél évig vagy két tucat lánynál próbálkoztam, mielőtt vele összejött. És sokan még ezt a mennyiséget sem mondanák soknak.

2018. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó: Fél év alatt 24 lánytól akartál valamit? Ha minden nőnek akivel beszélsz, mondjuk 20%a tetszik is.... akkor ez azt jelenti, hogy legalább 120 nővel beszélgettél/ennyit láttál ismerősi körben. Ez kicsit sántít, nem? Vagy te amolyan "mindenkinél bepróbálkozok akinek 2 luk van alul" típusú csávó vagy?
2018. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Van igazság abban, amit a #4 ír, de azért nagyon nem mindegy, hogy HOL csajozol. Mert teljesen más egy munkahelyen mint mondjuk egy szórakozóhelyen. Szóval érted, nem minden helyen ugyanaz a viselkedés a kifizetődő. Ismerkedős helyeken, vagy akár utcán könyvtárban stb. a lényegretörő, határozott randira hívás ,egyértelmű kimutatása ,hogy tetszik neked a legjobb megoldás.

Viszont mondjuk egy munkahelyen ez nagyon nem jó ötlet, ott jobban jársz ha nem kapkodod el, mert nagyon sokan eleve nem akarnak ilyen helyen ismerkedni.

2018. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

5.

Nem ismerősi körben próbálkoztam. Odamentem ismeretlenül nyilvános helyeken olyan nőkhöz, akik tetszettek nekem és láttam rá esélyt (pl szemezés, bámulás miatt), hogy én is tetszhetek nekik. Buszon, boltban, suliban, ilyesmi. Na ez így azért elég más, mint amire te gondoltál.


Amúgy te még nem voltál férfi, igaz? Mert ahogy 1 nap elmegyek itthonról és hazajövök, abban a közte lévő időben minden nap tucatnyi lányt látok, ha nem inkább százával a városban, akik tetszenek külső alapján. A férfiak és a nők ebben teljesen külön világ, hogy hányan tetszenek nekik az ellenkező nemből.


6.

Persze, ez egyértelmű. Munkahelyen, iskolában, ismerősi körben ne égesd magad azzal, hogy odamész minden csajhoz próbálkozni. De ha ilyen helyeken ismerkedne valaki férfiként, itt is felesleges hónapokig húzni a randira elhívást, kezdeményezést mert mondom, egy csaj a külsődre nézve és veled való 2 perc beszélgetés alapján tudja már, hogy akarna-e tőled valamit (legalább egy randit) vagy sem.

A kérdező szerintem a jeleket is képtelen olvasni a nőkről. Én mindig láttam/látom, ha ismerősi körben, munkahelyen stb. tetszettem egy lánynak. Nem mindennapos, de amikor voltak, akkor mindig látszott a tekintetén, ahogy kereste a társaságom, ahogy mosolygott, birizgálta a haját, stb.

2018. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Barátzónába azt a férfit vágják, aki ugyan emberileg rendben van, de nem ébreszt a nőkben szexuális vágyat. A nők ugyanis rendes, normális pasit akarnak, ha(!) jól is néz ki, csak az utóbbit elfelejtik hozzázenni. Amúgy az egy jó tanács, ha nőt szeretnél meghódítani, akkor ne úgy viselkedjél, mintha a barátnője akarnál lenni. Legyél figyelmes, meg minden, de az első pillanattól kezdve (finoman) világossá kell tenni, hogy te márpedig dugni akarsz, úgyhogy neki választania kell záros határidőn belül: vagy van szex vagy semmi sincs. Persze így is szép számmal el fognak utasítani, de legalább megkíméled magad az állandó barátzónás kurdarctól és ezzel már km-kel előrébb vagy a többi férfinál, aki nem érti, miért csak barátként telintenek rá a nők és beragad ebbe az örök ciklusba.
2018. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Bizony, egy kicsit hajtani kell a vadat, hogy sikered legyen! Az odafigyelés szép dolog, meg kell is érezni, hogy hogyan mozdul a nő, de végül azt kellene elérned, hogy a lány figyeljen oda terád! Ezt hogy tudod elérni? Például azzal, hogy izgalmas, vonzó, szexi vagy. Tudom, ezt így könnyű leírni! De ez nem azt jelenti, hogy bájgúnárkodni kell. Hanem mondjuk izgi, szexi, vonzó tevékenységet csinálsz. Például: sport (mindig nyerő), érdekes hivatás, hobbi, stb. Legyen olyan dolog, amiről igazán szívesen mesélnél neki!
2018. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

8.

Inkább olyanokat tesznek a barátzónába, akiből hiányoznak a következő tulajdonságok: Tökös, magabiztos, kezdeményező, vicces, jó dumás. A második felével amit írtál, egyet tudok érteni.

2018. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!