Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nézi a férfi állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nézi a férfi állandóan a számat meg a kezemet, mert tetszik neki?

Figyelt kérdés

Amúgy is úgy érzem, hogy érdeklődik, de nekem ez új, hogy ahogy teszek-veszek (melóhely, eddig még csak kávézni hívott, meg folyton legyeskedik) észreveszem, hogy bámulja a kezemet ??? meg néha a számat.


Férfiak ez valami dili, vagy ez jelentheti, hogy az a részem tetszik neki?? Azért jutott ez eszembe, mert volt már, hogy hozzá is nyúlt a kezemhez, hogy milyen puha. De akkor nagyon rápirítottam, azóta csak nézi. Én meg??????????


2018. nov. 16. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, valószínűleg tetszel neki.
2018. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

V színű jó vagy nála...:) én is ezt csinálom.

Ok, vegyük a nőket az adot szituban téged.

Te hogy fejezed ki a belső erzeseidet a másik iránt akit kedvelsz v meg akarod ot szrezni?

Vagyis edekled ot, miket csinálsz?

2018. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mosolygok rá, kedves vagyok vele, - mármint azzal, aki tetszik, azon igyekszem, hogy segítségére legyek, ha épp nem is beszélünk, esetenként ránézek: -egy: hogy láthassam pár pillanatra, kettő: hogy csekkoljam, mi van vele.

De a kezét meg a száját nem szoktam soha senkinek nézni. Csak az arcát, vagy az egészet egyben, ha távolabb van.

2018. nov. 16. 14:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a kezét nézem a pasiknak nekem ez bejön és a száját csak akkor szoktam ha vágyom a csókjára.
2018. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Egy kézfogásért nagyon rápirítani... ez mi? :D

32/f

2018. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hogy-hogy mi? Azért a munkahelyemen csak nem engedem már meg a random kollégáknak, hogy fogdossák a kezemet.

Nem volt köztünk semmi, tényleg semmi, akkor még csak kávézni sem kávéztunk együtt.

Gondolom tesztelte a határaimat. Az az, hogy nem nyúlhat hozzám olyan ember, aki nem hív randira. Ennyi.

2018. nov. 16. 15:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj, nekem is volt ilyen, mondjuk nekem tetszett is azért a srác.. :D


Egymás mellett ültünk és beszéltünk. Ő kicsit kevésbé szokta tartani velem a szemkontaktust, mint megszoktam, többször elpillantott másfele, talán amikor ő beszélt is.


Én meg mindig a másik szemébe nézek. Amikor épp én beszéltem, láttam, hogy nem a szememet, hanem kicsit lejjebb néz. Nem tudtam, hogy van valami az orromon vagy a számat nézi, esetleg elkentem valamit? Zavart, hogy nem tudtam a szemébe nézni, ezért én is lepillantottam a szájára. Mikor visszapillantottam, összeakadt a tekintetünk, mert addigra már ő is a szemembe nézett.. Kicsit frusztráltam őt ezzel szerintem. :D


Az, hogy nem a szemedbe néz/szádat nézi még az erősen intro-knál van. De te esetedben mivel tapogatni is próbált, el is hívott kávézni, nyilván azért van, mert tetszel neki.

2018. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, ne éld bele magad. Velem is ezt csinálta egy férfi, úgy, hogy állandóan bementem a mosdóba, ha összefutottam vele, hogy mi van a számon, miért nézi. De keményen elutasított.
2018. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodik, hogy most a kezedbe tegye e vagy a szádba. :D Szerinted melyikben állna jobban? :) F
2018. nov. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!