Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valami mentális problémáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami mentális problémátok, ami megnehezíti a társkeresést?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi? És mit tudtok ellene tenni?
2018. dec. 9. 22:16
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
40%

Nem hiszem, hogy ez mentális probléma(bár lehet), de nagyon nehezen megy lekötnöm magam valaki mellett. Szeretek szabad lenni és utálok azon agyalni egy kapcsolatban, hogy vajon elég időt töltünk-e együtt, vagy túl sokat/túl keveset, elég fontos vagyok-e neki, néha féltékenykedés is előjön, és egyéb dolgok. Szingliként nem kell ilyeneken agyalni, idegeskedni és a szexet úgy is megkaphatod. Talán idővel ez változni fog, de most nem sok ingerenciám van párkapcsolathoz.

22N

2018. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
81%

Nálam több ilyen dolog is van..


-Kényszerbeteg vagyok, bár ezt kordában tudom tartani, ha nem egyedül élek.

-Nincs diagnosztizálva, de valamilyen szinten autizmus tünetei mutatkoznak rajtam.

-Borderline személyiségzavar


Azt tudom ellene tenni, hogy hellyel közzel kordában tudom ezeket tartani, de sajnos van, hogy elkattanok és kiborulok. Régebben sokkal többször előfordult, manapság már nem igazán.

2018. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
89%
Van, de igyekszem kezelni a problémámat, amúgy hátráltat, igen.
2018. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

2: Ez az enyhe autizmus miben jelentkezik nálad?


3: Neked mi a problémád?

2018. dec. 9. 22:32
 5/54 anonim ***** válasza:
97%
nincs, talán csak a traumák csalódások, de ez nem betegség mindenkinek van. meg talán félek a nőktől is, legalábbis beszélgetést kezdeményezni velük...
2018. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
97%

Szociális fóbia. Az ismerkedésben elég nagy hátrány.

Járok terápiára, ezt tudom tenni, meg igyekszem.

2018. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
97%
#3 vagyok, és bipoláris.
2018. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
6: Van valami javulás a terápiának köszönhetően?
2018. dec. 9. 22:34
 9/54 A kérdező kommentje:
3+7: Nem gondoltál még arra, hogy pszichológus segítségével leküzdjed?
2018. dec. 9. 22:36
 10/54 anonim ***** válasza:
84%

#Kérdező


Igazából olyanokban, hogy nehezen értem meg sokszor, hogy némelyik vita alkalmával mi az amivel megsértettem a másikat, vagy mi az amit rosszul csináltam. Számos érzelmi helyzetben nem tudom, hogy mi lenne a helyes reakció, vagy mit vár el a másik fél. Nem igazán tudom felismerni az érzelmeket sem. Akaratlanul is muszáj számolnom a dolgokat, bár ez talán betudható a kényszer-betegségnek is. De leginkább talán a szociális dolgokban jön ez ki és próbálok rá odafigyelni, de néha hatalmas baromságokat vagyok képes mondani, ha a másik vigasztalást várna, így ebből kifolyólag nem tudok megvigasztalni embereket sem. (Idegenektől nem szeretem az érintést sem.)

2018. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!