Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy kapcsolatban a nő gyereket hoz világra elfelejt nőnek lenni és a szex eltűnik?

Figyelt kérdés
De ha a férfi félre lép meg egy szemét!
2018. dec. 10. 15:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
83%
majd ha szültél, megtudod.
2018. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
89%
Talán az adott férfi besegít a gyereknevelésben? Segít a párjának, hogy ne csak anya, hanem nő is legyen? Hogy a nőnek legyen ideje újra sportolni, hogy visszanyerje alakját?
2018. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
94%
amikor valakinek fingja sincs, hogy milyen az anyáknak az első pár hónapban...
2018. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
12%

Mission Completed.- Kb.

Sajnos ez nagyon nagy buktató egy férfi életében. Sajnálom a hapsikat, de ez van, Sprite. De a félredugás sem megoldás.

2018. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
95%
Ezt szépen leírták előttem. Világra hozni egy gyereket nem kis meló, megváltozik a tested, ráadásként a gyerek 0-24-ben bömböl, ha épp van egy kis szabadidőd amikor alszik a baba két szoptatás között akkor van időd letusolni esetleg leváltani az összemindenezett pizsid egy újra ami fél nap alatt megint piszkos lesz, és fél percre becsukni a szemed mikor kezdődik ez előlről. A pasik nagy része ilyenkor meg csak problémázik,hogy nincs szex, de ő a világért se cserélne kakis pelenkát, vagy fürdetné meg a gyereket, hogy az anyjának kevesebb terhe legyen. Sajnos így gyerek mellett hulla fáradtan nem elég az, hogy benyúl a bugyiba a pasi, hogy na szex? Ezért is vérzik el sok kapcsolat ezen a ponton. Ráadásul ha tetszik ha nem egy nőnek szüksége van a regenerálódásra amit a pasik képtelenek felfogni és kivárni.
2018. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
21%
Nem minden nő ilyen véglény ám..
2018. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sosem volt még olyan erős igényem a szexre, mint amikor friss anyuka voltam. Ehhez képest: a gyerekem január végén született, a férjem először májusban közelített, engem addig lepasszolt. Azt mondta, most jött ki belőlem egy gyerek, neki már így nincs kedve. Májusban olyanok voltunk mint két szerencsétlen ekkora kihagyás után. Egy-két alkalommal volt szex, aztán le is állt, azt mondta, nem kívánja. Pedig nagyon hamar visszafogytam, jól néztem ki. Én már annyira pipa voltam rá, hogy pár visszautasítás után felhagytam a próbálkozással. Négy éves volt a lányom, amikor beadtam a válást és az exférjem meglepődött, hogy miért. Már fel sem tűnt neki, hogy egyikünk sem próbálkozik többé.

Szóval ne általánosíts, van nő aki naponta csinálná gyerek után is, a mai napig egekben a libidóm, pedig elmúltam negyven.

2018. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
87%

Max veled tűnt el.

Olyan nincs, hogy egy nő nem kefél.

2018. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
68%
Az utolsót öröm volt olvasni. :) 29F
2018. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
86%
Miert van az hogy egy pasi aki állítólag nem(csak) ösztönlény, 3 napot se bír ki es szülés utáni 3.(!!!!!)napon mar a nőre mászik??? Keze nincs? Na ezért IS megy el a nő kedve + amiket előttem leirtak.
2018. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!