Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehez manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehez manapság normális férfit találni?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok. Normális alatt azt értem hogy komoly kapcsolatot kereső nem laza kötöttségektől mentes tingli-tanglit.
2018. dec. 12. 20:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%
A kínai piacon. :D
2018. dec. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
86%

Na lám, és ha elmondja valaki a szokásosat, hogy hol vannak azok a normálisak akiket kiszűr a nő, akkor fáj az igazság, és lenullázzák... ez tök szokatlan... ja neem, sejtettem, hogy így lesz, mert így szokott lenni :)


Tehát a barátzónában, és az ún "lúzerek" közt vannak.

2018. dec. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
42%
Egy falon túli vénlány nyomora akinek már elkezdett exponenciálisan zuhanni a piaci értéke de azthiszi hogy még válogathat. Mindig örömmel nézem :)
2018. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Sokuk házasságban vagy kapcsolatban van már.


Akik nem:

- normális és komoly kapcsolatot szeretne, de nem vonzó számosra

- félénk és te nem kezdeményezel nála

- kiderül, hogy igazából nem is normális


Mennyire élsz aktív szociális életet, hány férfival kerülsz kapcsolatba, hogy legyen esélye az ismerkedésnek?

Nyitott vagy az ismerkedésre és ezt jelzed is a külvilágnak?

Kezdeményezni hajlandó vagy?

Mik az elvárásaid? Mit nyújtasz?

2018. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Elvárásai.. feltételezem az egekben vannak, de amit cserébe adni tud, az a közelébe sincsen. :) F
2018. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!