Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehet, hogy sokan azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet, hogy sokan azért érzik úgy, hogy manapság nincsenek "normális lányok", mert túl könnyedén törnek pálcát mások feje fölött?

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább úgy érzem, hogy akármennyire is ki vannak éhezve itt gyakorin a férfiak egy nőre, semmi nem elég jó nekik és leginkább csak gyűlölködni járnak ide. Lehet, hogy ez abból fakad, hogy igazából még saját maguknak sem fogalmazták meg vagy gondoltak bele, hogy mit szeretnének egy nőben, sokaknak csak annyi az elvárása, hogy egy nő legyen fiatal, csinos, nagymellű, személyiségre meg kb mindegy, csak ne legyen túl elviselhetetlen. Én teljesen átlagos, normális nőnek tartom magam, a környezetem is ugyanezt gondolja rólam, itt gyakorin viszont a leghétköznapibb tulajdonságaimba is képesek belemagyarázni, hogy ez akkora hátrányt jelent az ismerkedésnél, hogy egyedül fogok megdögleni miatta. Pl én nem járok szórakozóhelyekre, soha nem is jártam és nem is vonz a dolog, nekem mást jelent a szórakozás, emiatt itt sokszor elhordanak mindenféle fapnának, mert nem tudok élni, csak otthon ülök, nem lehet velem szórakozni. A bulizós lányokat viszont rendszeresen rbancozzák. Ugyanez van pl a dolgozó nőkkel (karrierista, a magánéletet a háttérbe szorítja, férfias) és a családanyakkal (lusta, nem ért semmihez, csak kihasználja a férfit), a sminkelős, nőiesen öltözködő nőkkel (rbanc, kelleti magát) és a természetesebb, visszafogottabb lányokkal (igénytelen, unalmas, nem elég nőies, nem ad magára, minek takargatja magát), és még sorolhatnám...
2018. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Mindenki magából indul ki. Azt látjuk meg másokban, ami bennünk a legjobban dominál.
2018. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Én ezt inkább azzal tudnám magyarázni, hogy a normális nők normális férfiakkal foglalkoznak. Soha nem hallottam még értékes, normális férfitól, hogy nincsenek normális lányok.
2018. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
#1: ugyanez a másik irányban is működik, legfeljebb nem a GYK-n.
2018. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LazyJones ***** válasza:
Egy év együtt töltött idő az kevés? Vagy normális az a csaj, aki egy év után szakít, visszamegy az exéhez, 2 hónap alatt felcsináltatja magát, megint szakít, makd 4 pasival később felhív, hogy hiányzom neki....? Én az ilyenek miatt érzem azt, hogy ritka a normális nő.
2018. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert az például normális, hogy adott egy molett, de jófej, vicces, törődő, aranyos, kedves nő 20+ évesen, majd pár év alatt lefogy jópár kilót és többé köszönni sem hajlandó "földi halandónak", hisz ő már csinosabb annál, hogy szóbaálljon a régi jóbarátaival? Én az ilyesmi esetek miatt vesztettem a hitem a "normális lány" tündérmesékben.
2018. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!