Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 45-50 éves férfit csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 45-50 éves férfit csak addig érdekli a korban hozzá illő nő, amíg van esély megfektetni?

Figyelt kérdés
Vagy miért szűnik meg minden beszélgetés akkor, mikor kiderül, hogy erre nincs esély? A csak barátnő kategóriába a neten, ilyen idős korban már esélytelen bekerülni?
2018. dec. 13. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Ki akar egyáltalán "megfektetni" egy 45-50 éves nőt? Max. szakácsnőnek, házvezetőnőnek kellesz.
2018. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Nem, szerintem ez hülyeség. 45 éves pasi vagyok, és a barátaim nagy része velem egykorú nő, egyiket se akarom megfektetni. "Arra" ott van a felesègem.


De ha egy pasi meg akar fektetni, és lerázod, ne csodálkozz, ha utána lelép. Senkinek nem esik jól a visszautasítás. Sérti az emberek büszkeségét. Te barátkoznál egy olyan pasival, aki miatt a falat kaparod, úgy kívánod, de ő visszautasít?

2018. dec. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Direkt nem értitek a kérdést? A kérdező komoly kapcsolatot szeretne korban hozzá illő férfivel, de úgy tűnik, ezek a férfiak csak szexet akarnak és ha kiderül hogy ő komolyat, lelépnek.

Kérdező, nehéz lesz. Sajnos néha a jóval fiatalabbak között találni olyat aki komolyan vesz. De azért ne keseredj el, léteznek olyan párok akik korban összeillenek és a negyvenes éveikben jöttek össze. Nem sok, de létezik. Ez adjon erőt.

2018. dec. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Előző: te nem érted, a Kérdező "csak barátnő" kategóriába akart volna kerülni, ami FRIEND ZONE ALERT.
2018. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
A férfiak nem akarnak szexet egy 45-50 éves nőtől. Azt a huszonévesektől akarnak. A 45-50 évestől max. egy tepsi rétest vagy egy jó pörköltet.
2018. dec. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

8:39 A kérdező nem azt kérdezte, amit belemagyarázol.

"A csak barátnő kategóriába a neten, ilyen idős korban már esélytelen bekerülni?"

Szerinted mit jelent? Az én olvasatomban: Felhátorító, hogy nem találok ATM-et, akinek egyetlen funkciója, hogy engem finanszírozzon.

Csak a k..vák szexelnek pénzért. Én nem vagyok az, ezért arról szó sem lehet.

2018. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Látom elég nagy kavarodást okozott a kérdésem. Nem vagyok frigid, mint egyesek priviben feltételezik, és nem kívánok senkit sem anyagilag kizsákmányolni. Egyszerűen csak szívesen beszélgetnék egy normális férfival, mint baráttal. Úgy gondolom, hogy az emberi kapcsolatoknak nem csak a szex körül kéne forogniuk, bár értem én, hogy miért van mégis így. De az én esetemben a szex tényleg kizárt, mivel egyrészt van párom, másrészt a világ másik végén élek. De ettől még jól esne néha valakivel magyarul beszélgetni, mivel a párom munkabeosztása miatt az estéket általában teljesen magányosan töltöm. De ha beindul a kommunikáció valakivel, kb 2 perc múlva már ott tartunk, hogy küldjek képet, és mikor tudnánk találkozni. Amikor meg kiderül, hogy velem nem lehet találkozni, máris lekoccolnak azzal a szöveggel, hogy ők valós emberi kapcsolatokat keresnek. Én meg ugye csak egy robot vagyok, nem valós ember.
2018. dec. 13. 09:35
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha van egzisztenciája meg nem fizet túl sok gyerektartást akkor tulajdonképpen minden korosztályra esélyes már.
2018. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Miért regisztrál fel a férfi egy társkeresőre? Az ezotériáról szeretne beszélgetni valakivel?

A történeted 100 sebből vérzik.

Írod a föld másik felén laksz. Ez szerepel az adatlapodon. Kiírtad, hogy van helyben férjed, szeretőd

és kizárólag beszélgetőtársat keresel. Ezek alapján szexéhes farokcsorda üldöz.

Üdvözöljük Münchausennét köreinkben.

Te ismerkedni, akarsz a társkeresőn is és a GY.K.-n is. Lehetőleg olyan férfivel aki vassta pénztárcával és működésképtelen farokkal rendelkezik.

Ez itt sem fog összejönni. Aki hülye és impoten az általában nem gazdag. Aki gazdag és nem impotens az pedig általában nem hülye.

Sok Sikert.

2018. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem regisztráltam egy társkeresőre sem, mivel csak beszélgetőtársat kerestem, nem társat. De belátom, hogy ennyit tényleg nem ér az, hogy valakivel magyarul kommunikálhassak.

Köszi a válaszokat, további jó acsarkodást.

2018. dec. 13. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!