Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem úgy, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy én vagyok a világ legrondább fiúja és nincs jogom egy lányhoz sem?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem sem próbálkozni lányoknál, mert úgyis csak elutasítanának, hiszen kinek is kéne egy ronda fiú. Haverok unszolására nagy nehezen bepróbálkoztam egy néhány lánynál, de mindegyik lekoptatott csak, semmi pozitív nem jött össsze a próbálkozásaimból és azóta még inkább úgy érzem, hogy nincs is értelme nekem próbálkoznom, már a prostizáson gondolkozom, mert ez így nem élet, semmi jó nem jut nekem csak, mert nagyon ronda vagyok.
2013. febr. 17. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
küldj privátban képet!
2013. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
prosti nem megoldás inkább verd magadnak ahogyan eddig is tetted, az ingyen van. Ha dugsz egyet utána mindig szeretnél majd de naponta nem lesz pénzed hivatásosra.
2013. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

az előbb már feltetted ezt a kérdést...


vagy a világ változik meg, vagy a felfogásod... az utóbbit elméletileg egyszerűbb megváltoztati, bár ahogy ezt az oldalt, és a hozzád hasonló depresszív szerencsétleneket ismerem, hamarabb lesz világbéke, mint neked pozitív szemléleted...


akkor ne próbálkozz náluk, így jártál, pfff

2013. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ASOT ***** válasza:
2013. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a külsőddel van baj, hanem az önbizalmaddal. Vannak tényleg csúnya, otromba emberek (nőkben is, igen, vannak az emberasszonyok, akik valószínűleg medvehúson élnek, ráadásul olyan baltaképűek, hogy első ránézésre rögtön kiosztanád nekik a 20 év szigorítottat egy csendes-óceáni szigeten lévő fegyenctelepen), akik mégis találnak párt maguknak. Eleve negatívan állsz hozzá a dolgokhoz, ráadásul ha unottan, reményvesztetten mentél oda a csajokhoz, akkor mégis miben reménykedtél? Te szívesen lennél egy önsajnáltató, önbizalomhiányos ember mellett, akitől folyton azt hallod, hogy ő semmire se jó? Ugye, hogy nem. Tudom, hogy mit érzel, de ha nem változol meg, ugyanebben a helyzetben maradsz, sőt egyre rosszabb lesz majd. Ne rögtön csajozni próbálj, hanem ismerkedj, beszélgess, ha nem ismernek meg, soha nem is fog senki megszeretni. Csinálj valami olyat, ami növeli az önbizalmadat, más lesz a kisugárzásod is, és tényleg hihetetlenül nagyot tud dobni az egészen.
2013. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ASOT ***** válasza:
Kb.: így nézel ki? [link]
2013. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó,van,aki rondább :D én láttam.
2013. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mert nem etted meg anyukád spenótját !


Mégis hogy gondoltad : ilyen hozzáállással akarsz nőt szerezni?


Amíg nem fogadod el magad más se fog elfogadni.


Gondolj szegény oroszlánokra az erős szerez magának nőstény oroszlánt nem pedig amelyik elbújik a bokorba.


Magyarán önbizalom és magabiztosság. A prostik sem hoznák el neked a megváltást csupán csillapítaná a kanosságod kemény 1 napra.


Vagy egy gyors tarkónlövést ajánlok az megszabadít a fájdalmaktól és hirtelen mindenki szépeket fog mondani rólad(igaz a temetéseden) , de gondolom ezt nem akarod így mégiscsak van valami ami matt szeretsz élni és biztos nem csak a nők.

2013. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ASOT ***** válasza:
Most ezt találtam :)
2013. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A képen látható sráchoz annyiban hasonlítok, hogy nekem is nagyon fehér bőröm van és tudom, hogy ez nem vonzó, mert manapság a barna bőrű fiúk a nyerők, de amúgy el van cseszve az egész fejem és testem is, szóval nem vagyok büszke a testemre.
2013. febr. 17. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!