Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiatal fiú milyen okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal fiú milyen okból kifolyólag kerüli teljes mértékben a lányokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy minden téren kerüli bármilyen kapcsolat kialakítását a lányokkal. Ha oda mennek hozzá a lányok akkor gyorsan meghátrál, rossz néven veszi ha rá néznek, vagy rá mosolyognak, ha flörtölnek vele akkor is nagyon hamar lerázza őket. Nem szexel egy lánnyal sem pedig lehetett volna rá lehetősége.

2018. dec. 14. 09:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

1. meleg

2. nincs önbizalma

3. nincs önbecsülése

4. múltban ért sérelmeket nem dolgozta még fel

5. gyáva

6. fél

2018. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Lehet volt egy nagy szakítása,velem ks ez a helyzet 3 évet voltam egyutt az elso baratnommel amikor szakított. Azóta hàtam kozepere se kivanok baratnot és ezt meg is szeretnem tartani orokre
2018. dec. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint nem volt még barátnője.
2018. dec. 14. 10:01
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Meg akarja kímélni magát a drámától.
2018. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Milyen drámára gondolsz? 🤔😄
2018. dec. 14. 10:37
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

okos :l

na nem, tippeljek?

vallásos.

ugye megérted?

2018. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Valamennyire ismerem de az biztos, hogy nem vallásos.
2018. dec. 14. 10:41
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

7. Szociofób (ami nem csak iskolai közegre érvényes, hanem kapcsolatokra is)

8. Aszexuális

9. Aszpergeres, autista

10. Testi fogyatékosság, biológiai működőképtelenség

...


Elhihetitek, ezek a dolgok kimerítik a népesség harmadát. Evolúciós értelemben pedig azért ilyen az emberi faj, hogy legyen, akinek lehetősége lesz elmélyült gondolkodsra, "bogaras tudósként" feltalálni olyan dolgokat, amivel előrébb lép az emberiség, és ma már nem a fa tetején él a majmokkal egy magasságban. Mondanom sem kell, hogy azok, akik egy-egy ilyen akaratos "kiskirálylány" megálmodott családi fészek megteremtésére és fenntartására befogott rabszolgaként, eszközként melózzák le az életüket, míg 55-60 évesen ebbe belepusztulnak, a génjeiken kívül mást ritkán hagynak hátra az emberiség jövőjére nézve. Szóval ne zavarjon, ha nem lesz belőle családmodell-alany, nem kell mindenkiből annak lenni. Így működik az emberiség, ki van ez találva.

2018. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Talán csak fél kötődéseket kialakítani - mert az szenvedéssel járhat.

Bezártam magmát a saját kis világába.., és ott sokkal kiszámíthatóbbak a dolgok. Aztán ezt annyira megszokta már - hogy elhiszi hogy ez legjobb neki.

Végül is szeretni valakit tényleg nagy vállalkozás, és lehet a legnagyobb szenvedés is.

Hát én átéltem már mindkét szemszögből a helyzeteket, és meg tudom érteni!

2018. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%
Ha drámától akar attól még szexelhet... Szerintem gátlásai vannak, lehet valami rendellenesség amit szégyenl, bármi lehet.
2018. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!