Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne kedve ismerkedni olyan...

Lenne kedve ismerkedni olyan 30 év körüli férfinak, aki értékrendjéből kifolyólag szintén várna a szexszel a házasságig?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:

én 30 vagyok,de nem várnék,minek?

vagy akkor úgy,hogy 3. talin esküvő :D

2014. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

úgy érted, hogy még egyáltalán soha senkivel nem feküdt le, vagy elég, ha veled vár?

te hány éves vagy?

2014. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A legjobb persze az lenne, ha mindketten az elsők lennénk egymásnak - olvastam néhány ilyen szerencsés esetet ezen az oldalon. De tudom, hogy szinte irreális "elvárás". :-)
2014. szept. 14. 11:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Az 1. válaszadónak is köszönöm szépen a válaszát.
2014. szept. 14. 11:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire nevezhető szerencsésnek, ha valaki 30 évesen még csak tévében látott nőt.
2014. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szívesen ismerkedem barátilag úgy, hogy se házasság, se szex nem lesz a dologból soha.
2014. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.
2014. szept. 14. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:

"A legjobb persze az lenne, ha mindketten az elsők lennénk egymásnak - olvastam néhány ilyen szerencsés esetet ezen az oldalon."

Azok aztán jókora nyomorékok lehetnek. Semmit nem tapasztaltak az életből, így egymásnak sem tudnak sokat nyújtani. Egymás szerencsétlenségei, kapaszkodói. Még jó hogy az ilyenek egymást fárasztják az idiótaságukkal, nem pedig a normális embereket!

2014. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

28 évesen vesztettem el szóval eleget vártam rá és rájöttem,hogy feleslegesen,mert nem a szexet vártam igazából,hanem azt hogy valaki megöleljen és fontos legyek neki,a házasságot meg ellenzem szóval velem sokat várnál az tuti:D

ebben a világban már nem azért házasodnak az emberek amiért régen...

te amúgy hány éves vagy?

ha van kedved írhatsz privit,kicsit vitatkoznánk :))

2014. szept. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!