Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs sikerem a nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs sikerem a nőknél segédmunkásként?

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 22:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

Én is segedmunkás voltam, mégis a környék legjobb csaját leakasztottam. Egyszerűen nem kell a civil életben lealacsonyítani magad. Tény, hogy nem egy szuper munka, sőt. Legalja, hideg van, kosz stb. De munkaidőn kívül öltözködhetsz jól, viselkedhetsz normálisan. Nekem a buli kiesett, mert fizikálisan totál kimerült voltam, de randizni étterembe mentünk, sétálni voltunk stb. Az ápoltság is fontos. Nekem az is segített, hogy sokat olvastam, így nem kellett sokat beszélni a munkámról és nagyon imponált neki, hogy tájékozott vagyok.


Fel a fejjel!


Egy öreg bölcs cigány segédmunkás mondta nekem, hogy segedmunkásnak lenni, olyan, mint cigánynak lenni. Alapvetően lenézik őket és csak a viselkedésük alapján fogják valóban megítélni őket.

2018. dec. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%
Lehet rossz tapasztalat miatt is.A barátom segédmunkás,nincs pénze,kvázi az én pénzemből élünk,mindenre kér pénzt.
2018. dec. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%
12, ott szerintem a fiú a hibás, elveri hülyeségekre! Én nem keresek rosszul viszonylag de megvan minden,tudok félre tenni is belőle!
2018. dec. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
29%

Segédmunkásban nem bízunk azert.

Van egy segedmunkasom év vegi prémiumot előre megkapta egy kisteherautót kert.

2 hete kapta a verdát de már kirabolta a ceget mert volt mivel elhordani a szajret.


Na ezért megértem ha segédmunkás nem kell valakinek.

2018. dec. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%
Milyen volt a bőrszíne kedves utolsó?
2018. dec. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

ma: 08:30


jó de azért ezt biztos nem minden második teszi meg,ne általánositsál!

2018. dec. 16. 09:15
 17/22 anonim ***** válasza:
78%

14: engem meg egyszer egy főnököm vert át egy munka árával, biztos mindenki mocsok csaló, akinek emberei vannak.


(Jah, mégsem, én nem gondolom, hogy ha egy ember tett valamit, akkor a többi is megteszi)

2018. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Mit emelsz ki magadból? Azt, hogy segédmunkás vagy. Tudod, senki sem tökéletes. Olyan, aki mindenben mindenkinek 100%-ig megfelel, és nincs egyetlen olyan tulajdonsága sem, amibe bele lehetne kötni, egész egyszerűen nincs. Emberek vagyunk, nem tervezőasztalon tökéletessé csiszolt gépek.

Viszont az, hogy te mit mutatsz meg amgadból, nagyon is sokat számít. Ha mások annyit látnak benned, hogy te csak egy segédmunkás vagy, aki nem vitte túl sokra, akkor nem sok nőnek fogsz kelleni. De ha te azt mutatod meg magadból, hogy miben vagy jó, mik az erényeid, egészen más lesz a helyzet.

2018. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
96%

“Emberek vagyunk, nem tervezőasztalon tökéletessé csiszolt gépek.”


A magad nevében beszélj humán!


Üdv

R2D2

2018. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
13-as ,igen így van,amint pénz kerül a kezébe elszórja.Én meg gyüjtögetek,mások a pénzbeli szokásaink.
2018. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!