Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a különbség a szép és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szép és az átlagos lány között?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom férfiismerősöktől, vagy látom itt az oldalon, hogy "X" szép, "Y" meg csak átlagos, vagy nem kell átlagos lány, az exe csak átlagos volt....


De mégis, milyen az az átlagos lány? És milyen a szép?


Női szemmel szerintem ő átlagos:

[link]


Ez a lány pedig szép:

[link]


Viszont számomra ő is átlagos, annak ellenére, hogy mennyire szépen meg van csinálva:

[link]


Ez a lány viszont szép, annak ellenére, hogy nincsen:

[link]


De a többség valamiért úgyis a harmadika találná szebbnek valamiért. Miért?


2018. dec. 16. 10:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Én általában arra mondom, hogy szép aki nagyon tetszik és aki pedig kevésbé, arra azt mondom, hogy átlagos. Legalábbis túlnyomórészt. Bár ez ugye mindenkinek az egyéni ízlésén múlik. Én általában nem azt látom szépnek amit más szokott. Erre egy remek példa az, hogy volt egy lány akit én úgy láttam, hogy csodaszép és egy barátom pedig azt mondta rá, hogy szerinte csúnya.


A képek közül nekem a második tetszik a legjobban és a többi lány is szép. Úgyis az határozná meg legjobban, hogy belsőre milyenek.


"De a többség valamiért úgyis a harmadika találná szebbnek valamiért."


Úgy gondolom, hogy manapság ez a szépség ideáll. Ezért.

2018. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
smink
2018. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon nehéz így leírni. Egyrészt a szépség megítélése szubjektív, másrészt mint tudjuk, múlandó, harmadrészt meg ha a valóban komoly kapcsolatot vesszük alapul, az átlagos nők előnyben vannak, értük kapkod ilyen esetben a férfiak zöme. Nálam a különbség amúgy olyan formában jelentkezik, hogy az átlagos se túl pozitív, se túl negatív hatást nem gyakorol rám, csak úgy simán "elmegy", míg egy szép nő láttán testi "tünetek" jelentkeznek: egy kicsit megszűnik a külvilág, lecövekelek, lefagyok, tátva marad a szám és persze fantáziálni is kezdek vele kapcsolatban ezt-azt :D
2018. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem egyforma az emberek ízlése. Az egyiknek ez szép a másiknak ugyanaz nem annyira. Van, aki sokaknak tetszik, de biztos van, akinek ugyanaz kevésbé. És ez így van jól! Van, akit megragad egy mozdulat, egy kacaj, egy frizura és máris szépnek találja. Ám, amikor kinyitja a száját és árad belőle a mocskolódó szavak tömkelege - kiábrándító. Azaz hiába szép, ha egyébként visszataszító.
2018. dec. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
36%

Neked is jobban felkelti a figyelmed egy szépen feldíszített kirakat, mint egy hasonló tartalommal rendelkező, amin nincsen semmi, amellett nagyobb eséllyel mész el csak úgy.


A lényeg szerintem, hogy a többségből ki lehet hozni a szépet jó sminkkel, szép hajjal, kiegészítésekkel, viszont vannak, akiken ez sem segít.


Az általad linkelt "szép" hiába szép, ha csak úgy "van", azt kész, a 3. lányt sokkal többen észre fogják venni.


A 4-et meg nem mondanám szépnek. Nem csúnya. De annyira egysíkú, tucat arca van, a modellvilágban minden 2. csaj így néz ki. És nem, a modellek nem szépek, csak jól alakíthatóak.

2018. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%
Van nagyon sok magyar szilikon celeb nő, akik sminkkel szépek, anélkül riasztók. De másik konkrét példám 2 az 1-ben átlagos és szép nő is egyben Varga Izabella a barátok közt ügyvédnője. Na, ő egy nagyon szép természetes szépség. Bár mindenkinek más jelenti a szépet, nekem a linken szereplő lányok nem tetszenek.
2018. dec. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Én saját magamon vettem észre, hogy a férfiaknak egész más a szép, mint nekem. Például én saját magam nem tartom különösebben jó csajnak, az alakom jó(157cm/46kg), szoktam edzeni is, de az arcomon lenne mit javítani, mivel görbe orrom van. Ennek ellenére mindig mindenhol tapadnak rám a pasik, és kimondottan jó pasik. Már el is akartam menni plasztikai műtétre(orr), de a barátom, akivel 2 hónapja vagyok együtt, konkrétan azt mondta, hogy akkor elhagy, mert neki így tetszek és nem akar egy mű barátnőt. És ő nem az első férfi, aki ezt mondta. Amit te csúnyának látsz, másnak pont az tetszik.
2018. dec. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%

Az első lány átlag alatti.

A második átlagos.

A harmadik egy kicsivel átlag felett van.

A negyedik átlagos.

2018. dec. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
6%

Ő számít szépnek kb:


[link]


A kérdező csak átlagosakat linkelt.

2018. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
#9, elég szar ízlésed van, a linkeden lévő csaj se hű de nagy szám.
2018. dec. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!