Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korábban közel kerültem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábban közel kerültem egy lányhoz, aki kezdeményezett, de rosszul sült el a dolog, túlerőltettem. A lány azóta kerül, vagy ha beszél velem, akkornritkán, vagy keveset. Mit jeéent ez?

Figyelt kérdés
2018. dec. 17. 22:18
 1/4 Zzzz90 ***** válasza:
Mit jelentene? Nem jött össze. Ennyi. Minek beszélgessen két ember, ha nem akarnak már egymástól semmit? (Elég, ha egyikük nem akar)
2018. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez eléggé egyértelmű.
2018. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekem meg fordítva történt. Azt éreztem, hogy túlságosan adja alám a lovat, én meg nem akartam úgy szexelni vele, hogy úgy éreztem, csak valami pótléknak kellek neki, az ajtó mögött meg a lakótársa mindent hallott volna. Így viszont az eredmény: miután kielégítettem, elkezdett pityeregni, meg beszélni valami exéről, aztán szóba se volt hajlandó állni velem, és utólag minden f...ágot összehordott, hogy én mennyire erőltetek mindent. Biztos arra célzott, hogy én engedtem be magam a lakásába :)) Női logika rulez!
2018. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod, én is hasonló helyzetben vagyok, és a legjobb lenne, ha felnőtt módon: megkérdeznéd tőle. Alig, alig várom, hogy végre azt mondja nekem ez a fiú, hogy figyi, nem beszélünk egy kicsit? És akkor merném mondani, kész lennék rá, hogy mi van. De ő az, aki folyton rohanásban van, én nem tarthatom fel őt, (most ezt nem tudom elmagyarázni..) de csak duzzog, puffog, frusztrálkodik a nyomulós szexista dumáival, és már nem képes velem kedves lenni, szép, hogy ezzel a stílusával nem fogom beengedni az ágyamba. Régen kedves volt velem, valóban elindult köztünk szépen valami, de aztán hirten, mintha menne a vonata, elkezdett iszonyúan nyomulni, én meg stoptáblát tettem ki. Nálam nem játszik az, hogy csak szex, igaziból nem is tudom, mit akart.

Most meg duzzog, puffog, féltékenykedik, vádol, hogy mással vagyok,,,(ami nem is igaz..)

2018. dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!