Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van más is, akinek nem jött...

Van más is, akinek nem jött be ez a sokszor keveset evés dolog?

Figyelt kérdés
Két hétig szenvedtem azzal, hogy a napi 1700 kcal-mat elosztottam 5-6 részletbe. Folyamatosan éhes voltam, a szervezetem folyamatosan küldte a jeleket, hogy egyek még. Aztán meguntam, átálltam arra, hogy a kcal-kat 3-4 részletbe osztom el. Ma van a 3. nap, és nem gondolok folyton az evésre 2 evés között, és egy-egy kajálás után órákig egyáltalán nem vagyok éhes. Van hasonló tapasztalatotok? Le lehet így is fogyni?
2014. dec. 9. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

és ha majd igazán fogyni akarsz akkor úgy csin,mint a manökenek,

nem 5-6 evés

nem 3-4 evés

hanem egy nap egyszer,

2014. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Sokaknak nem jön be. Főleg ha az ilyen 'divatos' teljes őrlésű ócskaságokkal hintáztatja valaki a vércukorszintjét, az ilyen étrend egész napos vércukor és inzulincsúcsokat tud okozni.


Nem tud normálisan termelődni, besűrűsödni az epe, elég furcsa táplálkozási megközelítés.


Napi 2-3, tartalmasabb, értelmes étkezés némileg racionálisabb, bár nézetek/irányzatok kérdése ki mit tart jónak. Eltérő tapasztalatok is lehetnek, valakinek biztos jólesik a napi sok étkezés.

2014. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a napi hármat preferálom, reggel-nap közepén-nap végén, ha közben megéhezel, lehet még beiktatni. A sokszor kevésnek pont az a főproblémája, ahogy te is tapasztaltad, hogy nem éred el a jóllakottságot; meg kísérletekből az jött le, hogy csökkenti a mozgékonyságot, inkább tesped az ember a tévé előtt tőle.
2014. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nálam a mozgékonysággal nincs gond, ha mást nem, napi 2 óra sétám megvan, de általában minden második nap futok, bringázok is hosszabb távokat. Egyedül ez a folytonos éhezés zavart nagyon.
2014. dec. 9. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez az 1700 kcal hány gramm CH-t, fehérjét és zsírt tartalmaz?
2014. dec. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt nem figyelem különösebben, azokat az értékeket próbálom betartani- általában sikerül is- amit a kalóriabázis megad (min. 66 g fehérje, max. 243 g ch- ez ált. a fele szokott lenni, max. 59 g zsír, ezt néha átlépem olyan 65-ig).
2014. dec. 10. 09:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem azért vagy mindig éhes, mert főként egyszerű szénhidrátokat fogyasztasz?
2014. dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A keményítő nem egyszerű ch, mégis megdobja a vércukorszintet.


Ha több zsírt ennél és kevesebb szénhidrátot, valószínűleg az éhségérzeted is másképp alakulna. Ez csak egy tipp.

2014. dec. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pont, hogy ch-t keveset eszem, zsírt meg sokat. Kenyeret, cukrot egyáltalán nem eszem, köretet az ételekhez sem gyakran.
2014. dec. 10. 11:31
 10/11 anonim ***** válasza:

"min. 66 g fehérje, max. 243 g ch- ez ált. a fele szokott lenni, max. 59 g zsír"


A kevés az relatív. 240 gramm meg 120g szénhidrát, nos nem túl kevés. Még a 120g rendben is lenne amúgy, de 60 g zsír az szinte semmi. Én ha reggel iszom egy kis turmixot, abban van 50-60g kókuszzsír, és ez csak a reggeli egy része. 100-150-200g zsír már elég jóllakáshoz, edzéshez :)


Ha gondolod próbáld ki.

2014. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!