Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy ellentmondás abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ellentmondás abban, hogy a pénz számítana a nőknek. Fel lehet ezt valahogy oldani?

Figyelt kérdés

Ugye az van, hogy minden pasi a 18-25 éves csaj korosztályt preferálja, azok az álomnők, a feszesek, a friss husik. Értük áll sorban minden férfi gyakorlatilag, egészen 60 éves korig. Viszont nekik elvileg nem számítanak még az anyagiak, mert ők még nem gondolkodnak családban, csak a buli, csak az élet. Ők inkább a jóképű macsókra buknak. 30 fölött egy nő már teljesen értéktelen, akkor már legyen jó neki bármilyen pasi, legalábbis ez a közvélemény. Viszont nekik indokoltan számít az egzisztencia, hiszen már gyereket akarnak és ha nincs anyagi háttere a férfinak, akkor az nem jó apának. A férfiak 70%-a nem is akar gyereket, tehát elvileg vadászni kell arra a 30%-a aki egyáltalán hajlandó gyereket vállalni és megállapodni egy nő mellett, és még elvárás az is, hogy legyen pénzes? Holott egy 30+ éves nő már értéktelen a halpiacon? Ez full logikátlan.

Maradt még a 25-30 éves női korosztály, akik még élni szeretnének, de már benne van a levegőben az is, hogy ez a pasi esetleg alkalmas lenne-e egy komoly kapcsolatra. Egyrészt sokan ezeket is már lekezelik, hogy túl idősek, másrészt nem hiszem, hogy ez a szűk női réteg befolyásolná a teljes társkeresési mechanizmust.

Tehát összefoglalva a lényeg az, hogy a fiatalabb nőknek nem számít az egzisztencia, és azok a legkelendőbbek a férfiaknak, az idősebb nőknek meg már fontos, hogy egy férfinak legyen meg mindene, viszont az idősebb nők már alapból nem is kellenek a férfiaknak. Ellentmondás! Akkor most hol az igazság?


2018. dec. 18. 13:52
1 2 3 4
 21/33 Rockarc ***** válasza:
82%

#19


Van gyerekem ketto is. El is valtam majd 20 ev hazassag utan. Nem erdem, allapot, igy hozta az elet, biztos nem ez a nagymenoseg definicioja. Vagy akkor most minden not utalnom kene? Egyesek olyan melysegbe sullyednek, hogy komolyan mondom sajnalom a mai noket. Onjelolt, not nem latott megfejtozsenik tobzodnak minden online feluleten, akik barkit bekategorizalnak, abba a ket kategoriaba, amit ismernek, a ribi meg a k..va.


Szerinted ez egy normalis elme szulemenye, hogy kerdesnek alcazva jelenti ki, hogy


"egy 30+ éves nő már értéktelen a halpiacon"

Ez a kretensegnek milyen melysege mar? Szerintem otthon a vasarnapi ebedkor az asztalnal, azert nem ereszt el ilyeneket. Mert termeszetesen a mama hotelben el. 0 ferfias tulajdonsaggal tucskot bekat hajigal a masik nemhez.


A %-os megjegyzes is vicces, ha figyelnek ra, akkor csak jovialis megjegyzeseket irnek, es 80% felett lennek. Nem igy van.


De a fo kerdes, hogy a valaszoddal mit is cafoltal meg?


42F

2018. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

A gyk-n nem célom sem megerősíteni, se cáfolni egyetlen kérdés vagy állítást sem. Ez egy anonym fórum, ahol mindenki kiírhatja a démonait.


A való életben teljesen más vagyok mint itt. Itt elmondok olyan dolgokat, amiket az életben sosem tennék. Tele vagyok feszültséggel és csalódással a feleségem miatt. Nekem a házasság és a társ szó egy szent köteléket takar, de a sajátom sajnos nem ilyen. A magam részéről mindent beleadtam, de viszonzást nem kapok. Az elmúlt 3 évben külsőre is öregedtem vagy 8 évet, a mindennapjaimat meg megmérgezi az a büdös nagy semmi, ami otthon vár.

2018. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
75%

Elvileg nem számítanak az anyagiak.

Gyakorlatilag tele a net 18-25 éves csajokkal, akik a testüket árulják.

A többieknek elég 2-3 (idősebb) pasi, aki anyagilag támogatja.

Az már szinte néphagyomány, hogy a fősuli alatt összeköltöznek egy pénzesebb pasival. Jobban mondva beköltözik, és beszáll a 15 ezres zsebpénzével. Aztán mikor beindul a karrierje, lesz jövedelme, és hirtelen megvilágosodik, hogy nem szerelmes, és átköltözik Mr. Kigyúrt Alfához.

De neeem, nem a pènzre mennek a fiatal csajok, á dehogy.

Látszik, hogy az életben nem volt nőd, se fiatal, se öreg.

2018. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Jó nem azt mondom, lehet hogy van olyan 18-25 éves csaj akinek fizetni kell néha egy bulit vagy nyáron egy fesztivált, mert elvárja a pasijától. De nagyságrendi különbségek vannak aközött, hogy vegyél a fiatal csajodnak egy 70 ezer forintos fesztivál bérletet, meg amit valódi egzisztencia alatt értünk.
2018. dec. 18. 16:40
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

"Az már szinte néphagyomány, hogy a fősuli alatt összeköltöznek egy pénzesebb pasival. Jobban mondva beköltözik, és beszáll a 15 ezres zsebpénzével. Aztán mikor beindul a karrierje, lesz jövedelme, és hirtelen megvilágosodik, hogy nem szerelmes, és átköltözik Mr. Kigyúrt Alfához."


Ha az öreg, pénzes pasi elhitte, hogy a fiatal, szép lány szerelmes belé, az az ő baja. Miért nem választott a saját korosztályából dolgozó nőt? Ja, hogy kell a fezses 20 éves? Hát akkor meg?

2018. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

#24

Te hol élsz? Balaton Soundon arra a pár napra van csajod, és nem csak a belépőt, hanem mindent kell állni: szálloda, kaja, pia, gyorsítók. Ismerek olyat, aki majdnem fél millát eltapsolt.

Nem egyszer kell 70 ropit költeni, hanem rendszeresen. Ruha, táska, cipő: aprópénz.

Az igazán jó nők belvárosi lakást és új kocsit kapnak egy kis punciért cserébe.

De ő aztán nem fog nálad főzőcskézni!

Egy kevésbé jó csaj is talál olyan 40-50 évest, aki csak azért viszi étterembe és wellnessezni, hogy villoghasson a fiatal nővel.

Akinek egy csepp esze van, az komoly pénzt csinál abból, hogy sokaknál ekkora érték, hogy még fiatal.

2018. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Jól mondod! Minden és mindenki eladó, csak az árcédula más.
2018. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

A negyven alatti pasiknak nem csak azért van gyerekük, mert nem akarnak. Ismerek olyat, ahol a pasi szeretne csak a barátnője nem, akivel már együtt van 10 éve és nem akar 10 évet kidobni az ablakon. (nem értek vele egyet, de ismerek ilyet)

Én most vagyok 41 éves nő. Ebben az évben két fiatalabb férfi udvarolt nekem komoly szándékkal, mindkettő családra vágyik, hamar rákérdeztek, vállalnék-e még gyereket. (a meglévő mellé, merthogy elváltam) Az egyik férfi 34 a másik 35 éves. Magányosak, családra, gyerekre vágynak. Huszonévesen mindenki csak dugni akartam velem. Én nem úgy látom, hogy rosszabb lenne a helyzetem, sőt.

Mondjuk én nem vagyok olyan aljadék proli, hogy az embereket piaci áruhoz hasonlítsam, vagy az életkora, pénze alapján lenézzem. És hozzám hasonlóan normális embereket vonzok be az életembe, hála Istennek.

2018. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
18%

Akik azt mondják hogy a nőknek nem számít a pénz, azok mit mondanak arra, hogy eddig ismerkedésnél szinte mindig lejátszódott a következő beszélgetés:

A csaj: "..., és mi a foglalkozásod?"

Én: "Informatikus."

A csaj: "Hmm, azok jól keresnek."


Tehát mondjuk úgy, hogy a nők nagy része golddigger IS. Mert nem CSAK a pénz számít.

2018. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Rockarc ***** válasza:
71%

#29


En is azt mondom, hogy informatikus vagyok. Lehet a kislanynak az jott, le hogy sokat keres, de ebben a tonercserelgeto rendszergazdatol az adatbazis adminisztratorokig minden benne van. Majd rajon. Egyebkent meg ekkor sem tekintenem golddiggernek, a legtobb ember tenyleg csak ennyit tud mondani, ha szoba kerul az informatika. Meg az akkor te biztos nagyon okos vagy a masik. Nem is varom el, hogy a processzorok labkiosztasarol beszeljunk, vagy az absztrakt osztalyok leszarmaztatasarol.


42F

2018. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!