Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jött, miszerint a nőknek magas anyagi igényeik vannak?

Figyelt kérdés

Az átlagnál csinosabb nő vagyok. Soha senkitől nem vártam el semmi teljesíthetetlent.

Nem érdekelt egyetlen korábbi párom pénze sem, most van először olyan, hogy a párom valóban jól keres, de ezt már mellettem hozta össze, semmije sem volt jóformán, amikor megismerkedtünk (6 éve).

Nem változtattam az életvitelemen azóta, hogy jobban mennek a dolgaink. Ugyanúgy turiból öltözök, akkor veszek ruhát, ha arra feltétlen szükségem van, ami feleslegessé válik, eladom.

Otthon főzök (időbelileg ez sajnos néha megterhelő), nem fizetek olyasmiért, amit magam is meg tudok csinálni (pl kávé cukrászdában, vagy taxi tömegközlekedés helyett), nem adok ki pénzt általam feleslegesnek ítélt dolgokra.

A legtöbb nőismerősöm szintén ilyen. A csinosabbak ugyanúgy, mint az átlagosabbak.

Egyetlen egy párt tudok, ahol a miénkhez közeli bevételből a barátnő jóvoltából már hó közepére nincsen semmi, de messze nem ez az átlag.


Hol találkoznak mások ennyi pénzéhes nővel?


25-30-as korosztály vagyunk az ismerőseimmel


2018. dec. 11. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Pénzes férfiként alátámaszthatom, hogy a fiatal nők többségét nem igazán érdekli a pénz, már ha a pasi amúgy nem jóképű. Általában a férfi kinézete dönt, hogy mennyire sikeres a nőknél, nem a pénztárcája. Persze, nem azt mondom, van az a réteg, de inkább a külsőt nézik a nők.
2018. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Könnyebb arra fogni egyes férfiaknak a sikertelenségület, hogy a nők anyagiasak és ezért nem tudnak barátnőt találni, mint magukba nézni és beismerni, hogy hulladék alakok személyiségileg, motivációban, nézetekben és nekiállni ezeken változtatni. Sírni könnyű az oldalon, magunkba fektetni meg sok energia. Ezért választják sokan az előbbit.
2018. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Mi a célja ennek a kérdésnek?

Önigazolás,arcoskodás?

2018. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

"Nem érdekelt egyetlen korábbi párom pénze sem, most van először olyan, hogy a párom valóban jól keres, de ezt már mellettem hozta össze, semmije sem volt jóformán, amikor megismerkedtünk (6 éve)."


Ma már nem jönnél össze vele, ha semmije nem lenne, jól sejtem? A fiatal nők valóban a kinézet alapján válogatnak a férfiak között, aztán egyre inkább a pénztárca számít.

2018. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Ez egyszerűen onnan jött, hogy minél szebb egy nő, annál inkább érzi úgy, hogy a szépségét pénzzé lehet fordítani oly módon, hogy csak jómódú férfiakkal hajlandó összejönni, akik magas életszínvonalat tudnak biztosítani neki. Nyilván nem mindenkinél van ez így, de a top kategóriás csajoknál elég gyakori jelenség ez, és mivel a férfiak 80%-a a nők felső 20%-ára szeretne hajtani, ezért gyakran szembesülnek azzal, hogy virítani kell(ene) a lóvét...
2018. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

"A legtöbb nőismerősöm szintén ilyen" Szabad vagyok lányok.

Üdv. A Fösvény.

2018. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%

Sugardaddy-k például. De a volt párom is jobban bukott arra, aki pénzes, és menő kocsija van. Szerintem az is inkább a kisugárzás miatt, de egy nincstelennek a semmitől függetlenül is lehet olyan tartása, mintha gazdag, menő lenne.

De abban van valami kedves kérdező, hogy akik csinosak, azok még inkább válogatósak. Aki nem, ritka kivétel.

2018. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, láthatod a keserű, önsajnáló válaszokat. Ne az itteni férfiaktól várj értelmes reakciót.
2018. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Akkor ajánlom, hogy olvasd el az én kérdésemet is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2018. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nagyon fiatal lányokat (mondjuk 22 ig) nem izgatja a pénz ! Csak a férfi külseje , mennyire trendi, lehet e vele villogni a barátnők előtt . Az utána ahogy idősődik akkor kezdik hogy legyen pénzes a kiválasztott.
2018. dec. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!