Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés tetszeni a nőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés tetszeni a nőknek?

Figyelt kérdés

Én soha (de tényleg) nem tetszettem sajnos senkinek. Megértem, van szemem nekem is, de mégis hiányérzetem van. Elképzelésem már van a dologról: nővéremért mentem a céges bulijába autóval és 5-10 méterre álltak a csinos barátnőjével, onnan láttak engem az ablakon keresztül. Másnap hívott, hogy jó pasinak tart engem a csaj, bejövök neki, még “huncutságokat” is mondott neki rólam.

Talán életem legjobb érzése volt amit akkor éreztem. Teljesen feldobódtam napokra! Még a munkám is jobban ment, mások is megjegyezték, egy kolleganő azt is mondta milyen más vagyok valahogy.

Sajnos aztán jött az ébredés pillanata: úgy alakítottam a dolgokat, hogy találkozzak a csajjal a nővérem által. Előre kitaláltam, hogy elhívom majd valahova, elkérem a számát, ilyesmi. Valójában kicsit kínos volt, mert egyáltalán nem úgy viselkedett velem, mint amit a tesóm mondott, kimért volt, kellemetlenül érezte magát. A számát megadta azért, de kínos volt az egész. Aztán átjött a nővérem és elmesélte, hogy neki azt mondta, így közelről nem is tetszem neki egyáltalán, múltkor a pia is közrejátszott abban hogy jó pasinak látott és megkérte, adja ezt be nekem finoman és hagyjam békén. Persze nem fogom zaklatni, ki is töröltem a számát.

Hát ennyi volt a karácsonyi csoda. Viszont most már nagyjából el tudom képzelni, milyen lehet ha bejön egy férfi egy nőnek. Hátha még többnek is. Biztos tök jó lehet. Nektek akik ilyenek vagytok, mindig ekkora löketet és magabiztosságot ad az ilyesmi? Jó érzés lehet, bevallom, nagyon irigyellek titeket.


2018. dec. 20. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
I feel you, bro
2018. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Semmi mással nem összehasonlítható, férfias érzés. Úgy érzed, te vagy a világ királya, egy igazi "oroszlán". Egotuning a köbön :D
2018. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem jöttem be soha egy nőnek sem,manapság ha egy lány azt mondja,hogy bejövök neki nevetek rajta és közlöm vele ne vicceljen! Már semmit nem ad!
2018. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Ahogy ez előttem szóló írja. Egotuning, tied az egész világ, szebbnek látod a világot. Ha meg le is fekszel vele, akkor tényleg tied a világ, és nyugodtan lefejelheted az embereket az utcán, mert ők is úgy fogjáklatni, hogy tied a világ.
2018. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egyszerre egyetlen egynek tetszeni, nálam ez a csúcs..

a több az már gonddal jár mert senkit sem akarsz, hogy sérüljön..


ad azért nagy életkedvet de engem elvon az alkotástól..jobban teljesítek ha vegetál ez az oldalam

2018. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Így van! Hidd el azért nem olyan jó sok lánynak tetszeni! Elég ha 1 Neked tetszőnek, tetszel! Úgy nyugodtabb...

Persze az önbizalmad nőhet tőle!

2018. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek jövök be. Ha egy felszínes p1csa, vagy egy éretlen kislány aki már annak is örül ha rafigyelnek, nem jelent semmit. Jelenleg van egy nagyon értelmes, tiszta szívű, ártatlan intelligens lány akinek bejövök és ő is nekem. Nagyon kellemes vele beszélgetni, játszani, és mindkettőnk érzi hogy milyen jó móka az, ha szeretjük egymást és lassan megismerjuk egymást jobban.

De! Hidd el, ha már lesz önbizalmad, önbecsülésed, tudod hogy te értékes vagy, akkor utána az hogy egy random jött ment lánynak tetszel egy kis kedvdobást fog jelenteni, de semmi többet, kivéve ha ő is tetszik neked. Akkor már normális lesz számodra hogy szimpatikus vagy másoknak, és most csak azért tűnik nagy élménynek mert nem sokszor volt benne részed, és úgy vagy vele hogy "wow én?? Ez hihetetlen!"

Elsőre ha kapsz egy tortát eszméletlen. De miután már többször majszoltad akkor már nem akkora nagy szám. Sőt, utána már ugyelsz az egészségedre, és nem minden tortát eszek meg. (nem minden csajra hajtasz rá akinek bejossz)

Ha valakinek bejövök az ad egy kis magabiztosságot, kis visszajelzest hogy más is úgy lát engem ahogy én magamat: értékesnek.

Utána amikor bejossz majd valakinek mikor van önbizalmad, lazán fogod kezelni, nem fuggsz a csajoktól, hanem elleszel az életeddel boldogan. Ez pedig megjobban fogja őket vonzani.

Sok srác úgy keresi a boldogságot hogy először kell barátnő, és úgy lesznek boldogak, azt hiszik utána tudják építeni az életüket. De valójában először egyedül kell boldognak lenned, és akkor ezerrel vonzod be a csajokat.

2018. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Adam 333: köszi, jól rávilágítottál a dolgokra! Sajnos nálam nem játszik, hogy majd önbizalom hatására bejövök a csajoknak, mert ahogy eddig se, ezután sem fogok nekik bejönni. Ezt rengeteg visszajelzés igazolja sajnos. A külsőm olyan, hogy semmilyen “beltartalommal” nem tudom kompenzálni, ezt több nő mondta meg nekem.
2018. dec. 21. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebben biztos vagy? Én utána néztem mitől férfias egy külső. Ugye kondi, és vannak külön edzések mondjuk az arcra, hogy maszkulinosabb kinézeted legyen, erős férfias állal, vagy olyan frizura, olyan ruházat. Ezeket javaslom figyelmedbe. Vannak ilyen férfi tanácsadók youtubon, pl. Alpha Male.
2018. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!