Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi szokott lenni a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szokott lenni a normális hölgyek szemében a legkisebb negatívum, ahonnan a férfit már "szánalmasnak" tekintik?

Figyelt kérdés

Pl. Amikor több dologba ügyes, jó a humora, de szorongó típus ami egy konfliktushelyzetnél "kibukik" mint hátrány.


Stb... Ilyen vélemények



A rossz fogalmazóképességemért elnézést kérek.



2018. dec. 21. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Nalam az ha a férfi uralkodni , irányítani esetleg elnyomni akar engem egy kapcsolatban.

Meg az is ha egy lusta here és elvárja azt hogy mivel nő vagyok ki kell szolgaljam , fozzek mossak takaritsak rá mintha a gyerekem lenne.

2018. dec. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%

Több ilyen is van:

- alacsony

- nem elég jóképű

- szüleinél lakik

- nincs autója

- keveset keres

- introvertált

2018. dec. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nálam az, ha nem tudja ugyanazt elvégezni, amit én, kezdve a csekk befizetéstől, a hűtő kinyitásán keresztül egy telefon egyedüli megvásárlásáig.
2018. dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Leginkabb 2 fajtaba tudom sorolni. A nyeszlett, gizda hangtalan, kiseger kisfiukat, a masik meg a videki bunkot vagy panelpatkany senkiket. Akiknek van egy 200ezres szakadt 25 eves BMWje, meg nagy pitbullmanias, mert hat az qva kemeny kutya most, szakadt mackos fuxos hulyeket, akik valami nagyon piti uzletekkel foglalkoznak, havi plusz 100ezer bevetelert, es azt hiszik mekkora meno csavok mar.

A harmadik, aki meg talan...az azok, akik bantalmazzak a parjukat, gyermekuket.

2018. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
a normálisaknak nem kis dolgok kellenek, hogy szánalmassá válj a szemükben..
2018. dec. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

1. legszánalmasabb ha a képembe hazudik miközben ott van a bizonyíték feketén-fehéren.


2. ha lusta es mindig kifogasokat keres miert halogat vmit


3. ha meg a csavarhuzot se ismeri amit en nő létemre igen


4. aki leszarja a gyerekeit


5. aki igenytelen onmagaval szemben (nem fürdik büdös stb)

2018. dec. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

- Nárcisztikus (ez sok más, negatív tulajdonságot is magába foglal)

- A haverok előtt akar menőcsávó lenni, a barátnőjére/családjára meg tesz nagy ívből, mert "a kifogott halat már nem kell etetni"

- Ahogy írták előttem, a piti kis üzleteket folytató bűnöző kezdemények... Persze mind meg tudják magyarázni, hogy miért nem rossz, amit csinálnak.

2018. dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Flan ***** válasza:
77%
Ez nem nehéz kérdés.Szerintem nagy negatívum, ha egy férfi nem férfiként viselkedik. Az azonban biztos, hogy amint megtalálja egy férfi azt a nőt, akiért érdemes férfinak lenni, akkor valahogy minden megváltozik benne. Mindent megtesz azért, hogy férfiként nézzen rá az imádott nő.Nem bántja meg, nem alázza meg, igenis kinyitja neki az ajtót, nem veszekedik vele felesleges dolgokon, vigyáz rá, hogy ne bántsa meg.Ha egy férfi szeret egy nőt vigyáz rá, hogy ne legyen szánalmas!
2018. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, gondolom nem nagyon izgat hogy a fuxos BMW-seket szánalmasnak tekintik-e vagy sem, hiszen neked megvan a saját bajod: szorongó típus vagy, és arra vagy kíváncsi, hogy ez nagy hátrány-e a nők szemében, csak hülyén tetted fel a kérdést.

A válasz az, hogy igen, egy szorongó, stresszhelyzetben összeomló férfi kiábrándító, és a jó tulajdonságok csak részben tudják ellensúlyozni ezt. Így érdemes dolgoznod azon, hogy felülkerekedj rajta.

2018. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

#4 elég jól leírta, az anyucikedvenceket, a panelprolikat, meg a menő csávókat.

Ehhez nekem még hozzájönnek az önsajnálók (itt a gyk-n különösen sok van), vagy akik azt hiszik a farokméret a legfontosabb tényező egy nőnél, és ha 20 cm alatt vannak sírnak, ha afölött akkor pedig királyok.

De itt vannak még akik erőlködnek valamiben (ez lehet humor, csajozás, erőfitogtatás) bármi, lényeg hogy látszik azok nem ők.

2018. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!