Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik a "boldogabbak lettünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a "boldogabbak lettünk, mint valaha" egy kapcsolatban, vagy csak a filmekben van ilyen?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha megromlik egy kapcsolat, ellaposodik, de egyik fél sem szeretné igazán elhagyni a másikat, s eldöntik, inkább próbálják megjavítani, ami elromlott, nem kidobni és újat keresni. Meg lehet úgy javítani, hogy mindkét fél örömét lelje újra a kapcsolatban?

Tapasztalatokra lennék kíváncsi: pozitív és negatív is érdekelne.



2016. nov. 18. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem nagyon. Habár... 1-2 uncia "gyógyhatású készítmény" sokat tud dobni a hangulaton. Kár, hogy nem legális.
2016. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

:)

Komolyan kérdezem! Mélyponton a kapcsolatom, az eszem továbbléptetne, a lelkem nem. A párom ugyanígy. Nem tudjuk, hol romlott el. Párterápia (külsős segítséges) nem jöhet szóba, abban nem hiszünk. Szeretném hinni, hogy jó lesz újra, de igazából nem tudom elképzelni. Csak azért tettem fel a kérdést.

2016. nov. 18. 10:23
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ami egyszer meghalt nem éled fel újra.


Sajnos ez a világ, egy másik helyen jól leírták, hogy álom a "holtodiglan-holtomiglan" és nem lesz olyan.

2016. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

Egyértelműen igen. Bármilyen mélyről addig elképzelhetetlen magasságokba lehet vinni egy kapcsolatot, ha felek fejlődni vágynak.

Segítettem pároknak fejlődni már és nem egy szakítás utáni kapcsolatból lett újra harmónia... olyan harmónia ami nem csak ideiglenes.

2016. nov. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik az életben és a filmekben is, az viszont ne felejtsd el, hogy "az élet a stáblista után kezdődik". Illúziók elengedése és az elég fogalmának ismerete. No meg a szeretet, de az köztudott. 30/f
2016. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Egy kapcsolatot nem lehet megjavítani. Lehet a problémákat megbeszélni és élhetővé tenni mindkét fél számára, de olyan, mint a problémák előtt, már soha nem lesz, sőt, a saját és barátok/ismerősök tapasztalatai alapján az élhetővé tevés is nagyon keveseknek sikerül.

Ebbe vagy beletörődik az ember, vagy kilép, ez már egyéni habitus kérdése, hogy kinek mi a fontosabb, de a lényeg: mindent nem kaphatsz meg.

Én mostanra kilépés párti lettem a saját tapasztalataimból kiindulva.

Inkább egy új partner, mint a régi posvány, sőt, inkább egyedüllét, még az is jobb, mint a régi posvány.

2016. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nem első mélypontunk. Eddig mindig túllendültünk, mert úgy gondoljuk, nincs olyan kapcsolat, ahol mindig, minden stimmel. Belefért, hogy néha voltunk lent is. De most huzamosabb ideje tart a lent... S mindig ugyanaz az ok, sajnos. Az a baj, hogy már én magam sem hiszem, hogy tartósan újra helyre kerülünk, mert ahhoz változásokra van szükség, s nem hiszem, hogy a párom képes rá. Nagyon szeretné, tényleg, látom rajta, ismerem. S közben folyamatosan "szembe jönnek" velem dolgok: megosztott idézetek, amik mintha nekem szólnának, ezer éve nem látott ismerősök, akik szép emlékeket juttatnak eszembe a párommal kapcsolatban. Vagy keresek egy könyvet, s véletlenül kiesik a mellőle a boríték, amiben a régi leveleit, képeslapjait tartom. Mint a mesékben.

Ezek jelek?

Én vagyok a kapcsolatban az a fél, aki mindig nyelt egyébként, én ragaszkodtam jobban szerintem mindig is. Most ez megfordult. Nincs harmadik egyikünknél sem,még mielőtt megkapnám!

2016. nov. 18. 10:40
 8/18 A kérdező kommentje:
És úgy vagyok vele, hogy jobb lenne egyedül, mint így. Egyelőre el sem tudom képzelni mással az életem, nem is akarom. De nem könnyű, mert van egy tündéri kisfiúnk, aki rajong az apjáért...
2016. nov. 18. 10:44
 9/18 anonim ***** válasza:
En hiszek a jelekben.Szerintem azok.Es lattatok mar a Fireproof cimu filmet? Ajanlom egyutt megnezni.Egy probat megerne...
2016. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Van akiknek sikerül, van akiknek nem. Barátnőméknél volt minden az elmúlt 8 év alatt (megcsalás, különköltözés, 3-4 hónapos szünet), most pedig házasok és gyerekük van! :) Párommal mélyponton vagyunk, sosem csaltuk meg egymást de az érzések elmúltak, nem valószínű h ezen bárki tudna segíteni!
2016. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!