Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » X éve fent vagyok társkeresőkö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X éve fent vagyok társkeresőkön, eredmény nincs, mit tudok csinálni? Teljesen 0 az önbizalmam, és ez minden területen kihat?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 21:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%

#6

Talán, ha nem másokkal versenyeznél, hanem saját magaddal, akkor sokkal hamarabb célt érnél.

A szépség pedig mindenkinél mást jelent.

Számomra az elhízottság, búvalb--szott külső nem vonzó.


#9


"Éa "csakúgy" meg lehet változtatni az önbizalom mértékét?"

Igen.


" de hamar összezúzza valami körülmény amit látok."

A te bajod, ha hagyod, hogy a külső dolgok befolyásoljanak téged. És mik azok a körülmények?


Ahhoz képest, amikor fősulis voltam, tanultam ezerrel, és mikor sikerültek a vizsgák, egyre több önbizalmam lett, hogy ha így csinálom, akkor a következőek is sikerülni fognak. Plusz találtam még magamnak motivációt is. Jé, érdekes, nálam megy. Akkor nálad, hogyhogy nem? Biztos bennem van a hiba.


"De nem, nem, nem megy úgy, mint kellene."

Túl sok a nem, túl sok a pesszimista negatív hozzáállás. Túl sok a görcs, túl sok a hárítás. Túl sok a félelem.


"És ilyenkor bánt, mikor valaki beírja, hogy "há fejleszd". .. Hogy?!"

Pszichológiával, önismerettel.

2018. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11


Jó, most könnyen beszélsz, én órákig küzdöttem ezekkel a körülményekkel, maradjon meg a jó szint... De nem sikerült, ma elbuktam ebben. Vállalom a felelősséget.


Leginkább az, hogy nem megy úgy a kommunikáció, mint kellene. Mások tök jól elvannak, spontának, felszabadultak, nyugodtak, érzik talán, hogy a többiek kedvelik őket (én sosem tudom ezt magabiztosan állítani). Annyira szeretném, ha nekem is menne, és nem kellene állandóan a visszajelnzésekre extrém kihegyezve figyelni, hanem csak úgy maghabiztosnak lenni és függetlennek lenni ettől.


De valami hiányzik belőlem... Remélem, csak egyelőre.

2018. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%

"Leginkább az, hogy nem megy úgy a kommunikáció, mint kellene."


Ez is fejleszthető mint minden más. Kommunikációs tréningekről, kommunikációt fejlesztő könyvekről hallottál már? A net is tele van ilyen oldalakkal.

Szóval, ne rinyálj, keress, találj és fejlődj!


Emberek, 21. század van. Az internet világában ne merészeljetek rinyálni, hogy ez és az a problémátok. Keressetek utána, hogy mivel tudjátok ezt orvosolni. Szakemberektől is lehet segítséget kérni. Az elérhetőségeik is fent vannak a neten.

Csak ti vagytok lusták magatokat fejleszteni, mert síni azt könnyebb.

2018. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A ronda nők tetszenek, de nem találod őket társkeresőn? Ez elég hihetetlen, tekintve, hogy nem a szebb nők szorulnak társkeresőkre.
2018. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Mások tök jól elvannak, spontának, felszabadultak, nyugodtak, érzik talán, hogy a többiek kedvelik őket (én sosem tudom ezt magabiztosan állítani). Annyira szeretném, ha nekem is menne, és nem kellene állandóan a visszajelnzésekre extrém kihegyezve figyelni, hanem csak úgy maghabiztosnak lenni és függetlennek lenni ettől."


Szerinted te vagy az egyetlen, aki ilyen? Mai napig szociális fóbiám van, igaz, valamit javult. Ha frissen ismertem meg valakit, valaki bemutatta egy ismerősét, minden elszállt a fejemből, úgy izgultam.


Ha leültetnél, hogy írj meg egy párbeszédet két ember közt, simán menne. De élőben? Visszakérdezni is elfelejtettem, hogy "és te hogy vagy?" annyira figyeltem magamra. A neveket meg sem jegyeztem, mert folyton arra figyeltem, hogy kívülről hogy nézhetek ki, a reakcióm megfelelő-e.


Pszichológus. Milyennek képzelem el az ideális énem. Mi akadályoz meg benne, hogy olyan legyek. Kell olyan dolgot találni, amiben jó vagy, amiben valaki őszinte feedback-et ad.


Ha meg te vagy Mordegard/Edgar mittudoménki, akkor ez nem új keletű probléma, és már rég a megoldáson kellene dolgoznod, mert akkor is tervezted.

2018. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Keresl egy hobbit, eljársz társaságba. Beiratkozol valami tanfolyamra ami érdekel, keresel egy társas tánc sulit, vagy egy futó klubbot, bicajozó szövetséget, akármit a lényeg hogy egyp icit érdekeljek és koedukált legyen. Ha a fitness nem a te irányod akkor ne erőltesd. Annyi minden van, ami kiváltja a társkeresőket.

Magad miatt csináld, ne a csajok miatt. Úgy nem fog görcsössé válni. Az, hogy alacsony vagy, kutyát sem érdekli. Jó kifogás, lehet rá kenni a sikertelenségedet, de ettől még csak egy üres kifogás marad. Láttam én már bőven alacsony férfit és bőven voltak barátnőik.

2018. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem korábban voltak hosszabb, több éves párkapcsolataim, igazán szép nőkkel, aztán valami történt. Talán túl sok végén égettem a gyertyát, vagy nem tudom, de valami eltörött. Borderline disorder, bipol zavar.... Egy ideig én is próbálkoztam netes társkeresőkkel, de 0 sikerrel.


Azóta valamilyen szinten lemondtam, több dologról. Most már inkább ha kedvem van, nekiindulok, keresek valakit, aztán itt van a lé, szeress egy órát, aztán kalap, kabát...

2018. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!