Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeptemberben 30 leszek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptemberben 30 leszek és még nem volt párkapcsolatom. Van még esély?

Figyelt kérdés
Igazából csak az érdekelne hogy van-e olyan lány aki mondjuk ezt elfogadná? Vagy 25-30között van és még nem volt neki se senkije?

2018. dec. 23. 00:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

esély mindig van


kellemes unnepeket

2018. dec. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Mi az oka annak, hogy még nem volt? Nagyon nem mindegy.
2018. dec. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igazából régebben szerintem nem fektettem elég energiát ebbe a "csajozási" témába és ahogy telt az idő már nem is mertem nagyon mivel ilyen idősen gáznak érzem hogy 0 taoaszalatom van párkapcsolat terén.
2018. dec. 23. 01:12
 4/18 anonim ***** válasza:
12%
Attól függ, hogy nézel ki.
2018. dec. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Te írtad ki párral lejjebb azt a kérdést, hogy 14 évvel ezelőtt az iskolában megaláztak és ezen azóta sem tudtál túljutni?
2018. dec. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Rockarc ***** válasza:
20%

Esetleg gondolkodtal rajta, hogy az eddigi strategiad nem a legmegfelelobb es valtoztatni kene rajta? Ugy magasabb %-ot adnek az eselyre.


42F

2018. dec. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
A férjem 29 volt, amikor összejöttünk és én voltam az első barátnője. 😊 Én valahol ennek örülök is, mert egyrészt nem kell más nők által berögzült szokásokkal megbirkóznom, másrészt mivel fiatalabv vagyok, így egyenrangúak voltunk mindig is. 😊
2018. dec. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
A barátom 25 lesz hamarosan, és nemrég jöttünk össze, előtte csak ilyen "díszkapcsolatunk" volt mindkettőnknek, hogy mások miatt kiírtuk, hogy kapcsolatban vagyunk valakivel, de működni egyik sem működött. Én 23 vagyok, de már én is eléggé el voltam keseredve, főleg hogy az egyik exem még el is vett valaki mást, amikor én még nem akartam elengedni, és pont egy újabb csalódás közepén voltam, amikor végre megtört a jég elég váratlanul, szóval sohasem szabad feladni. Meg az elvárásokat sem árt átgondolni, és olyannak is kell esélyt adni, aki nem nagyon szimpatikus, csak kicsit, viszont az elsőnél ilyenkor pont azt szokták elrontani (tapasztalat sajnos), hogy amikor valaki végre ad egy esélyt, akkor összejönnek vele, hogy na végre, akkor legyünk kapcsolatban, viszont később kiderül, hogy az az illető nem az, akit te keresel, szóval valahogy meg kell találni a kettő közötti egyensúlyt.
2018. dec. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Mármint ex-szerelmem, sok olyan "kapcsolatom" volt előtte, ami csak plátói maradt.
2018. dec. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Egy férfi élete 30 évesen kezdődik. Az előéletedet el kell titkolnod, nyugodtan hazudj róla. Az amit eddig csináltál nem működik. Felejtsd el a feminista/jófiú kondícionálást. Az ilyenekkel sose dugnak. Azzal dugnak aki hazudik nekik.
2018. dec. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!