Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeptemberben 30 leszek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptemberben 30 leszek és még nem volt párkapcsolatom. Van még esély?

Figyelt kérdés
Igazából csak az érdekelne hogy van-e olyan lány aki mondjuk ezt elfogadná? Vagy 25-30között van és még nem volt neki se senkije?

2018. dec. 23. 00:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek!;)
2018. dec. 23. 09:42
 12/18 anonim ***** válasza:

De legalább ismerkedsz? Mert ha nem, nagyon passzív vagy, akkor senki sem tud semmit sem kezdeni veled.

40/n

2018. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Próbálok ismerkedni de tudat alatt mindig bennem van az hogy ha esetleg lehetne valami akkor nekem még nincs benne tapasztalatom. Ezért is kérdeztem a kérdésben hogy van-e ugyanilyen lány mert ő akkor legalább megértené a helyzetet. Kinézet az úgyahogy rendben van szerintem.
2018. dec. 23. 09:50
 14/18 anonim ***** válasza:

Egy év múlva én is ugyanezt fogom kiírni. xD

Egyébként van remény.

2018. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Esély az mindig van. A remény hal meg utoljára.


Egyébként vannak ilyen lányok. Tudok mondani olyan trükköket amikkel ki lehet nagyjából szűrni. Elsősorban azokat keresd, akikkel ha beszélsz és egy pillanatra nem figyelsz oda, akkor elkezdenek pl bökdösni. Vagy keresd azokat, akik nagyon szeretnek gasztro-blogokat működtetni.

2018. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Bökdösni? Na erről még nem hallottam;) de majd akkor figyelek.
2018. dec. 23. 13:15
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak a ducibb 30 as nőknél lehet a esélyed ! Ha neked ez megfelel akkor ne add fel !
2018. dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17es ha látnál élőben nem hiszem hogy ezt mondanán..
2018. dec. 24. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!