Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A srác azért nem jött össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác azért nem jött össze velem, mert nagy az orrom szerinte. Ami abszolút nem látszik elölről, csak oldalról. Erre eltelt két év, és összejött egy olyan csajjal, akinek szemből nézve is hatalmas orra van?

Figyelt kérdés

De olyan hosszú is, mintha a szájába lógna.

Ezt érti valaki?



2018. dec. 24. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Nagy az orrod? És ezért nem jött veled össze? Azigen hát csak gratulálni szeretnék az úriembernek.... Ő biztos tökéletes...
2018. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen, az arcomhoz képest nagyobb egy picit. Oldalról látszik, hogy kiáll és egyenes. A csajnak meg elölről is látszik és nagyon hosszú is.

Nem értem a logikát abban, amit a fiú művelt. Hiszen ha ez nem tetszik neki, akkor minek jön össze ilyennel? Nonszensz.

2018. dec. 24. 17:35
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Az orrod csak ürügy volt. Valami más miatt nem tetszel neki.

De miért nem tudod ezt elfogadni? Minden férfi egy csomó elutasítást kap a nőktől, mire eljut addig hogy párja lesz.

El kellene neked is fogadnod a döntését.

2018. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom én még sose lattam olyan igazan nagy orrú lanyt valahogy nem is azt nezem meg egy nőn. Szerintem a csavo nem ezert nem jott veled ossze
2018. dec. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Akkor mit mondana az én orromra? 😂


Szerintem is csak ürügy volt részéről. Teszem hozzá nagyon bunkó ürügy.

2018. dec. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy bunkó lekoptató duma volt.
2018. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

És?


Ahogy te is eldöntheted, hogy kivel jössz össze, gondolom ő is megteheti.

2018. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem tetszettél neki, nem mindegy?
2018. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezd meg tőle.

Hátha az orrodra köti

2018. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 peca1000 ***** válasza:
88%
Lehet, hogy csak simán nagy a tiéd, a másik csajnak meg nagyon nagy, ami jobban bejön neki.
2018. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!