Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más nőknél is előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőknél is előfordul, hogy a pasi egyszer csak minden előzetes jel nélkül eltűnik?

Figyelt kérdés
Tehát átbeszélgetünk több estét, viccelődünk, tökre egymásra vagyunk hangolva, komolyabb témák is szóba kerülnek, majd egyszer csak nem válaszol, és azután soha. (Vagy max 1 hét múlva, és annyi a magyarázat, hogy 'elfoglalt' volt). Milyen okai lehetnek ennek? Talált megfelelőbbet, vagy mégsem élvezte a társalgást, vagy imán csak unaloműző voltam neki?
2018. dec. 24. 23:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

Draga, a pasik soha nem egy not futtatnak keresesi fazisban, mindig tobb csajt porgetnek tobb lehetoseget ( legalabbis sokan, es akik megtehetik.) Mint ahogy azert te se egy pasival beszelsz egyszerre a tinderen. Ha eltunik akk talalt jobbat/kevesebb energiabefektetessel megdghatot, ha 1 het/honap mulva ujra keres akk te voltal a b/c/n+1 terv ami az elso lehetosegel befuccsolasa utan lepett eletbe.

Decc life, get over it.

24 l

2018. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
decc az értelmetlen szó
2018. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Elfoglalt volt mással.

Bocs, nem akarom feltétlenül a legrosszabbat gondolni, de tudod, vannak azok az emberek, akik ha épp unatkoznak, akkor időtöltés képpen tök jó randipartnerek, de nem tartják többre a nőt, mint egy félrerakható szórakoztató eszköznek. Na, ő pont ilyen.

Tudom, milyen elfoglaltnak lenni, meg velem is volt olyan, hogy munka után egyszerűen elaludtam, de azért az, hogy aki elvileg bejön, arra nem tudok heti 2 percet szakítani, legalább addig, hogy megírjam: "bocsi, nagyon kimerült vagyok"... az azért furcsa.

2018. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

"a pasik soha nem egy not futtatnak keresesi fazisban"

Csak a magad nevében beszélj. ;)

Az értelmesebbek - mondjuk azok, akik legalább írni tudnak - nagy része azért nem ez a kategória.

2018. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Férfiként mondomnhogy en ugyanezt szoktam csinálni unalomuzes gyanant... Amig nincs mas dolgom se melo se suli semmi othoni teendo es unom magam akkor szepen eltoltom az idot egy ilyen dologgal. Aztan ha kezdodnek a hetkoznapi teendok termeszetesen hatterbe szorul az internetes vilag... Megiscsak az "igazi elet" odakint van;)
2018. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

4, hat en meg olyan emberrel nem talalkoztam, aki tinderen v akarhol egy emberrel beszelt csak. HA rakattansz vkire, a tobbit hanyagolod nyilvan, de az elejen meg nem... vagy lehet te vmi magikus mod elsore raboksz egy nore, es az lesz a tuti befuto?

Egy par napos cseteles meg semmit nem jelent, epp csak eldonti az ember meger-e a masik egy talalkozot.

Az irasommal meg nemtom mi bajod? Mobilrol konnyebb rovidetest hasznalni es ekezet nelkul irni, ennyi.

2018. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
5: Nekem a kérdésből nem az jött le, hogy ez neten zajlana... Ha mégis úgy van, neked van igazad, de szerintem a többiek is 3D-snek értették és úgy válaszoltak.
2018. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hajlamos vagyok naiv módon túl hamar túl jót feltételezni valakiről, de kicsit most észhez térítettetek, köszi és boldog karácsonyt :)
2018. dec. 24. 23:39
 9/26 A kérdező kommentje:
Ja, és bocsánat, netes beszélgetésre gondoltam.
2018. dec. 24. 23:39
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor tudd, hogy ez 3D-ben sem ritka dolog.

:S

2018. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!