Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Eddig idő és lehetőségek híján a neten próbálkoztam, szinte nulla sikerrel. Sokszor kaptam olyan üzeneteket, hogy frappáns amit írok, de nem vagyok az esetük. Tök idegen emberektől is kérdeztem ott, hogy annyira ronda vagyok-e, a válasz pedig mindig annyi volt, hogy nem vagyok csúnya, tök átlagos kinézetem van. Pár hónapnyi szenvedés után úgy döntöttem teljesen felhagyok vele. De akkor milyen lehetőségeim maradtak? Nem rég költöztem csak fel pest mellé, nincsenek barátaim, akikkel tudnék lógni, a bulizó hely amúgy sem az én világom introvertáltként. Ahol egyedül tudok ismerkedni, az max az utca, tömegközlekedés, és a boltokban az eladókat tudom még "zaklatni". Ez az élőben ismerkedés nagyon nem az én világom, de úgy döntöttem muszáj kilépnem a komfort zónámból, ha valamire akark jutni társkeresés terén. Egyre több ember jön össze neten másokkal, azért is hittem nagyon a dologban, de sajnos nekem ez nem megy. Ti mit tudtok ajánlani, hol ismerkedjem? Előre is köszönöm mindenkinek a választ.

22/F



2018. dec. 25. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Élőben lehet a legjobban, tágítsd a komfort zónát. Konkrét helyet nem tudok mondani, mert mindenhol van esély. Csak érez rá a pillanatra és ismerkedj, elég 1-2 jégtörő kérdés, beszólás és megy bárhol a beszélgetés
2018. dec. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja, mindenhonnan ezt hallom, szóval muszáj összeszednem az összes bátorságomat, és belevágni, és gyakorolni. Eddig szinte soha nem ismerkedtem idegenekkel, de tök izgalmas dolog. És igen, lehet szinte bárhol, de ha lenne olyan hely, ahol nagyobb eséllyel találkoznék hozzám hasonlókkal, akkor ott egy kicsit több időt töltenék :)
2018. dec. 25. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor olyan helyekre menj, ami érdekel pl ha szeretsz túrázni keress egy túra csoportot, vagy ha olvasni, keress könyvklubbot stb.


Én speciel max 1 pár közös témát szeretek, hogy megnézzem, hogy ő mit gondol más témákról és ezáltal bővítsem tudásom minél több dologról.

2018. dec. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!